O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Zintegrowany mostek nawigacyjny w żegludze morsko-rzecznej.

Ostatnia aktualizacja 10 lat temu
GregGregAdministrator Administrator
Dodano 10 lat temu
Obowiązujące jest rozporządzenie z dnia 5.11.2010 - http://isap.sejm....423&type=2


Szukajcie a znajdziecie:
http://www.zeglug...ead_id=905
http://www.zeglug...admore=366
http://www.zeglug...admore=675
http://www.zeglug...admore=773
http://www.zeglug...dmore=1419

Polecam zwłaszcza komentarze. Wyszukiwarka nie boli i działa sprawnie :)
Edytowany przez Greg dnia 24.04.2016, 10 lat temu
M
miles122334Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 10 lat temu
jakie są aktualne wymagania techniczne dotyczące statku śródlądowego? Czy od rozporządzenia Ministra infrastruktury z dnia 14 marca 2004 roku w sprawie wymagan technicznych i wyposażenia statków żeglugi śródlądowej coś sie zmieniło? chodzi o wyposażenie mostka. Czy AIS na strefie RIS na odrze jest obowiązkowy?
Edytowany przez miles122334 dnia 20.04.2016, 10 lat temu
M
miles122334Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 10 lat temu
Dzień dobry,

jestem studentem Akademii Morskiej w Gdynii .Powyższy tytuł jest tematem mojej pracy inżynierskiej. Jeśli ktoś by miał przydatne materiały na ten temat, szczególnie jeśli chodzi o aspekt śródlądowy, byłbym bardzo wdzięczny. Wiele osób też pływa na zachodzie na statkach typu morsko-rzecznego, może jest ktoś w stanie przesłać wyposażenie nawigacyjne takiego statku wraz ze zdjęciami? Chciałbym się skupic na RIS, Inland AIS, Inland ECDIS, budowie mostka nawigacyjnego, może jeszcze jakies sugestie?

z góry dziękuję za pomoc
Edytowany przez miles122334 dnia 06.04.2016, 10 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies