O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
O nas
Serwis "Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro" powstał w roku 2006 jako prywatna inicjatywa entuzjastów żeglugi śródlądowej. Pomysłodawcą, twórcą i redaktorem naczelnym jest kapitan żeglugi śródlądowej Andrzej Podgórski. Wspomagali go od momentu powstania inni - również związani zawodowo z żeglugą śródlądową, a których wymieniono w dziale Redakcja.

Ale nie tylko oni zasługują na podziękowanie za wzbogacenie serwisu wartościową treścią. Współtwórcami są wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy nadsyłają zdjęcia do Galerii, propozycje ciekawych tematów oraz publikują posty na naszym Forum. Udzielają też finansowego wsparcia, dzięki któremu portal przetrwał najgorsze okresy swojej historii.

Ze względu na unikalność, fachowość oraz opiniotwórczą rolę portal został przez środowisko żeglugowe uznany za oficjalny serwis żeglugi śródlądowej w Polsce i wyróżniony prestiżowymi nagrodami.

Siedzibą jest prywatne mieszkanie redaktora naczelnego, więc ze zrozumiałych względów nie podajemy adresu ani telefonu aby chronić jego prywatność. Kontakt możliwy jest poprzez e-mail redakcja@zegluga-rzeczna.pl