O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Pożegnanie z Żegluga

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
Henryk72Henryk72Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 14 lat temu
Witam! Każdy z nas kiedys zaczynal lub zacznie prace u obcych armatorow. Kariery roznie sie tocza , jedni robia awanse inni pozostaja na szczeblu "deck", jednakze kazdy zdobywa oprocz pieniedzy bardzo cenne doswiadczenie i wiedze , ktora moze ,jak sadze przydac sie po powrocie do kraju. Ja podjelem w tym roku decyzje o zakonczeniu przygody na zegludze srodladowej i pozostaniu w domu. Czas spedzony na wodzie nie a sie cofnac i zrekompensowac glownie dzieciom ,ale kazdy z was wie dlaczego tak jest ,ze pol zycia spedzamy poza domem. Mnie to juz nie dotyczy, bede pracowal w kraju i to w miescie gdzie mieszkam - 8godz i do domu. Czy dam rade - oby. Sentyment pozostaje ale mimo wszystko ciesze sie ze zdobylem sie na ten krok : dosyc , nie wszystko dla kasy. Kto z was tez o tym mysli ? Odwagi w Polsce tez mozna zyc! skromniej napewno, ale....
K
kimiliiPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
Heniu prawdziwe zycie zaczyna sie po czterdziestce a Ty jak dziadzius do domku ;-)
E
egonzeglarzPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
Ważne jest żeby robić w życiu to co się lubi a to nie zawsze jest rozumiane i szanowane,jeżeli znajdziesz radość w nowej pracy to ok,jeżeli nie to niedługo powrót do przeszłości.Pozdrawiam
Eryk M.S ZEUS
G
grzegorzUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
Odejść jest łatwo, nie wrócić do łodziarki jest dużo trudniej.
Pozdrawiam
Grzegorz
Z
zwierusinskiNowicjusz Nowicjusz
Dodano 14 lat temu
Przerabiałem to ponad 30 lat temu, zawsze czegoś brakowało i ta myśl czy dobrze zrobiłem.Mieszkałem niedaleko Kłodzka
R
RysiekUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
Łodziarka ma swój klimat i daje poczucie wolności.
Uregulowany czas pracy???? Oj zatęsknisz nie raz za łodziarką.
G
gosc34Użytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
ciężko będzie sie przestawić z 1500euro na 1500pln!!!
Los jest przeznaczeniem zycie to tylko ułuda.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies