Avatar Moniki zrobiłem ja i miał być raczej żartem a nie profanacją. Monika nawet nie wie co to była lub jest nasza patka :D. Ale jako wnuczka jednej z naszych nauczycielek dostała takie właśnie dystynkcje: pierwszak nieco zasłużony....
Andrzej 'Apis' Podgórski
--- Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
koleżanko Moniko..
co za profanacja patki szkolnej..????
może jeszcze pawie piórko na patce się zmieści...?
patka jest elementem naszego szkolnego munduru a nie częścią ubioru klauna...
każdemu mundurowi jest przynależny szacunek, co jako tutejszy OFICER winnaś dawać przykład w poszanowaniu również oznak szkolnych...
Jestem więc dumny ,że mam takiego kolegę jak Ty Andrzeju!!!
Każdy by chciał a ja mam.
Na "Karpiobicie" wyobraź sobie nie jadę.......W tym czasie będę rozpoznawał bojem teściów mojej córki w Niemczech. A,że (jak mawiał Tomuś Czereśniak z "Pancernych") "Niemiec zawsze z pełnego wychlapie",nie boję się tej polsko-niemieckiej konfrontacji. Zobaczymy jak daleko jestem dzielnym patriotą. Pozdrawiam Staszek.
Ach.... Bądź-że dumny ze mnie.... W końcu mamy w genach takie teżetesiowskie podejście do rzeczywistości i wszelkie inne uzdolnienia....
Alkowa to jest takie urządzenie podobne do alkomatu....
Jedynie zamiast dmuchać w rurkę....
Skala pokazuje zaś promille... udomowienia mężczyzny przez kobietę....
Andrzej 'Apis' Podgórski
--- Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Andrzej....jestem w szoku!!! Toż to majstersztyk !!!Gratulacje. Jestem z Ciebie dumny (mogę?).
Dziewczyny, te okrutne podpuszczaczki!!! Jedna to nawet chciała wydobyć od Małgosi tajemnice alkowy (nie wiem co to alkowa ale jak się dowiem to jeszcze bardziej będę namawiał Małgosię (Małą Gosię),żeby za nic nie puściła farby). A poza tym wszyscy zdrowi. Dla dziewczyn buziaki dla Andrzeja "dzida" czyli uścisk dłoni.S.;)
Myślę, droga Zuzanno, że jednak nie trzeba.... tajemnice są najbardziej ekscytujące.... czyż nie? Zbytnie wyluzowanie w wypowiedzi mogłoby je uczynić mniej pociągającymi... Poza tym Kapitan mógłby poczuć się "nagi" :) A tego przecież nie chcemy...
zuzanna napisał/a:
Okazuje się, że i Ty potrafisz na różne sposoby ;).... piękną, staranną prozą, wierszem i to jakim! pędzlem, gitarą, głosem......Tyle tego w JEDNYM!!! Czy jeszcze masz jakąś umiejętność, o której świat nie wie?
Ja znam kilka umiejętności Andrzeja, ale tak publicznie.... jakoś nie wypada...... :)
Apis napisał/a:
Dwudziestego dnia stycznia , roku pamiętnego...
Zaprosił nas Kneź Janusz do pałacu swego.
Każdy tam mógł powiedzieć to, co tylko zechciał
Rownież się powygłupiać, nawet jeśli nie chciał....
I nawet nieobecni (chociaż zaproszeni)
Gościli tam przy stole i nie stali w sieni.
Wśród toastów wielu i okrzyków: "Na zdrowie!"
Światło dzienne mógł ujrzeć pomysł w każdej głowie.
Tak więc byla dyskusja o tym i o owym....
Chwilkę się też zajęto tematem "nienowym".
Lecz urok gospodarza, powab gospodyni
Uczynił, że sprawami dawno przebrzmiałymi
nikt się już nie zajmował - wszak czas karnawału
prowokuje nas raczej do uciech nawału.
I te czarowne dźwięki Jankiela gitary
Spłynęły na nas wszystkich jak najwieksze czary.
Poloneza czas zacząć. Gospodarz wyrusza.
Zawinąwszy pod boki wyloty kontusza
poprowadził do tańca wszystkie nasze damy.
My, majtkowie zaś za nim wraz w pląsy ruszamy
Nie dając sie uprzedzić hołocie, co z dala
Niczym kibic natrętny zawsze się wpi....dala
Wypuszczając wciąż na nas jako czarną wronę
Niesmiertelny już temat "ataku na stronę".
Dwudziestego więc stycznia - mój drogi kolego
Bawiliśmy się na przekór wrogom Skippery'ego.
"Mały Książę" zaś urósł w rozmiary giganta
Miażdżącego nieprawość jak walec - trabanta.
Od dziś tylko humor i wesołość sprawia,
że na widok złych trolli nie puszczamy pawia.
Tak więc wznieśmy ten toast tak miły w tym gronie:
Janusz i Elżbieta - panujcie na tronie!
Andrzeju! Wczoraj w nocy odkryłam tę Biesiadną XIII Księgę naszego Narodowego Poematu i z wielką przyjemnością wyciągnęłam ją na światlo dzienne ku miłemu przypomnieniu tym bardziej, że wspominasz w niej "nieobecnych ( chociaż zaproszonych ). Dziękuję :p
Okazuje się, że i Ty potrafisz na różne sposoby ;).... piękną, staranną prozą, wierszem i to jakim! pędzlem, gitarą, głosem......Tyle tego w JEDNYM!!! Czy jeszcze masz jakąś umiejętność, o której świat nie wie?
BYĆ MOŻE TU RACJĘ MA NASZA ZUZANNA ,
ŻE "50" TO LICZBA NIEZBYT JEST FERALNA...
Z TYM PCHANIEM SIE DO KOI TO JEDNAK PRZESADA
WIĘKSZOŚC PCHAĆ SIĘ BOI , TYLKO DUŻO GADA .
NASZE PUSTE KOJE NA MAZURSKIEJ JORZE
CZEKAJĄ WIĘC NA TAKĄ CO CHCE NO I MOŻE .
WIĘC DALEJ DZIEWCZYNY , KOBIETY I PANNY
WSKAKUJCIE DO KOI , SŁUCHAJCIE ZUZANNY !!!
Twoją zwrotkę Zuzka napewno zaśpiewamy, tą też będziemy śpiewać....może któraś z obecnych pań się skusi ? Pozdrawiam Staszek.
Widzę, Staszku, że Ty potrafisz na różne sposoby ;)......i prozą, i rymem, ( refren 13-zgłoskowcem!!! ) a i "piórkiem i tuszem" ( kto nie oglądał tych pięknych stateczków, klifów, foczek , które wyszły spod Twojej ręki zdobiąc "Od rzek po oceany", ten wiele stracił! ).
Pozwalam sobie dopisać jedną zwrotkę "optymistyczną" , którą zaśpiewacie po "litrze" w miejsce tej "smutnej" , pijąc moje zdrowie, cha, cha, cha!!!
Pięćdziesiąt lat, to piękny wiek jest dla MĘŻCZYZNY!
Tu rwą, tu chcą, zagoiły się już blizny.
Kobiety zewsząd do koi się pchają
I swoje wdzięki za darmo oddają!
Ciesz się więc życiem, do przodu, cholera!
Wsiadaj w samochod i pruj do Selara!!!
Do obowiązkowego śpiewania i stosowania
Na zdrowie!:p
Zuzanna
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum. nie możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum. nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji. nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum. nie możesz dodawać załączniki w tym forum. nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies