O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

rymuj ile wlezie

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 15 lat temu
Avatar Moniki zrobiłem ja i miał być raczej żartem a nie profanacją. Monika nawet nie wie co to była lub jest nasza patka :D. Ale jako wnuczka jednej z naszych nauczycielek dostała takie właśnie dystynkcje: pierwszak nieco zasłużony....
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 19.01.2011, 15 lat temu
G
Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 15 lat temu
koleżanko Moniko..
co za profanacja patki szkolnej..????

może jeszcze pawie piórko na patce się zmieści...?

patka jest elementem naszego szkolnego munduru a nie częścią ubioru klauna...
każdemu mundurowi jest przynależny szacunek, co jako tutejszy OFICER winnaś dawać przykład w poszanowaniu również oznak szkolnych...

pozdrawiam
Edytowany przez x38 dnia 19.01.2011, 15 lat temu
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 15 lat temu
Diamonds Are A Girls Best Friend

Cytat

- Dałem Ci diament... szkoda,że nie zrobiłeś z niego brylantu -


Świetliste brylanty przystoją niewieście,
czyniącej z nich swoich przyjaciół
Mężowi prawemu błyskotek nie trzeba
Chyba, żeś babą pół na pół...

"Aluzju ja poniał" - mawiają Rosjanie
więc tak oto odpowiedź swą streszczę:
Wolę aby diament brylantem się nie stał
niż rzucać perły przed wieprze...
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 19.01.2011, 15 lat temu
ArnoldzikArnoldzikNowicjusz Nowicjusz
Dodano 17 lat temu
Lepiej jest po rzekach pływać,
Niż w środę iść na piwo.

Jakby co to jestem mistrzem rymu "białego"
R
Remigiusz PrzybyszNowicjusz Nowicjusz
Dodano 18 lat temu
czy ja dobrze czuje ? chyba już rymuje ?
brunobrunoUżytkownik Użytkownik
Dodano 19 lat temu
Jescze tydzień i na statek
By w Holandii mieć opłatek

By na barce u Holendra
Zabrzmiała choć jedna polska kolenda

By nowy rok w Amsterdamie przywitać
I za trzy dni być w domu, w swym łóżku oczy zamykać...
SzczepanSzczepanPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu
Jestem więc dumny ,że mam takiego kolegę jak Ty Andrzeju!!!
Każdy by chciał a ja mam.
Na "Karpiobicie" wyobraź sobie nie jadę.......W tym czasie będę rozpoznawał bojem teściów mojej córki w Niemczech. A,że (jak mawiał Tomuś Czereśniak z "Pancernych") "Niemiec zawsze z pełnego wychlapie",nie boję się tej polsko-niemieckiej konfrontacji. Zobaczymy jak daleko jestem dzielnym patriotą. Pozdrawiam Staszek.
Staszek
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 19 lat temu
Ach.... Bądź-że dumny ze mnie.... W końcu mamy w genach takie teżetesiowskie podejście do rzeczywistości i wszelkie inne uzdolnienia....

Alkowa to jest takie urządzenie podobne do alkomatu....
Jedynie zamiast dmuchać w rurkę....
Skala pokazuje zaś promille... udomowienia mężczyzny przez kobietę....
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 02.12.2007, 19 lat temu
SzczepanSzczepanPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu
Andrzej....jestem w szoku!!! Toż to majstersztyk !!!Gratulacje. Jestem z Ciebie dumny (mogę?).
Dziewczyny, te okrutne podpuszczaczki!!! Jedna to nawet chciała wydobyć od Małgosi tajemnice alkowy (nie wiem co to alkowa ale jak się dowiem to jeszcze bardziej będę namawiał Małgosię (Małą Gosię),żeby za nic nie puściła farby). A poza tym wszyscy zdrowi. Dla dziewczyn buziaki dla Andrzeja "dzida" czyli uścisk dłoni.S.;)
Staszek
ApisApisSuper administrator Super administrator
Dodano 19 lat temu
Wiecie co, Dziewczyny? Sprawiłyście, że się zarumieniłem.....

A teraz zagadka: zarumieniłem się z dumy czy zakłopotania?

Inspirują nas kobiety...
To ogólnie znana rzecz
Rzadko który z nas, łodziarzy
Daje wtedy "cała wstecz"

Zwykle - jak na holu barka
pomykamy pośród pian
zwłaszcza kiedy holownikiem
będzie któraś z naszych dam...

Potem niesie nas fantazja...
Tak wielka, że wpływamy
"Samospławem" i "do sztychu"
W łoże - zwykle bez damy...

Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
alhenagalhenagNowicjusz Nowicjusz
Dodano 19 lat temu
Witaj Moniu....
Dzięki za buziaki... nie będę się myć przez tydzień co najmniej :)
Pozdrawiam Cię serdecznie...
MonikaMonikaUżytkownik Użytkownik
Dodano 19 lat temu
Moja Małgoniu !!! pozdrawiam serdecznie i przesyłam miliony buziaków!
Monia (nz) Cool
Edytowany przez Monika dnia 21.09.2007, 19 lat temu
alhenagalhenagNowicjusz Nowicjusz
Dodano 19 lat temu
Myślę, droga Zuzanno, że jednak nie trzeba.... tajemnice są najbardziej ekscytujące.... czyż nie? Zbytnie wyluzowanie w wypowiedzi mogłoby je uczynić mniej pociągającymi... Poza tym Kapitan mógłby poczuć się "nagi" :) A tego przecież nie chcemy...
Z
zuzannaPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu
Myślę, droga Małgosiu, że dla DOBRA OGÓŁU mogłabyś uchylić trochę rąbka tajemnicy....alkowy ;)
Z tej strony nie znamy jeszcze NASZEGO KAPITANA
Edytowany przez zuzanna dnia 21.09.2007, 19 lat temu
alhenagalhenagNowicjusz Nowicjusz
Dodano 19 lat temu

Cytat

zuzanna napisał/a:
Okazuje się, że i Ty potrafisz na różne sposoby ;).... piękną, staranną prozą, wierszem i to jakim! pędzlem, gitarą, głosem......Tyle tego w JEDNYM!!! Czy jeszcze masz jakąś umiejętność, o której świat nie wie?


Ja znam kilka umiejętności Andrzeja, ale tak publicznie.... jakoś nie wypada...... :)
Z
zuzannaPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu

Cytat

Apis napisał/a:
Dwudziestego dnia stycznia , roku pamiętnego...
Zaprosił nas Kneź Janusz do pałacu swego.
Każdy tam mógł powiedzieć to, co tylko zechciał
Rownież się powygłupiać, nawet jeśli nie chciał....
I nawet nieobecni (chociaż zaproszeni)
Gościli tam przy stole i nie stali w sieni.
Wśród toastów wielu i okrzyków: "Na zdrowie!"
Światło dzienne mógł ujrzeć pomysł w każdej głowie.

Tak więc byla dyskusja o tym i o owym....
Chwilkę się też zajęto tematem "nienowym".
Lecz urok gospodarza, powab gospodyni
Uczynił, że sprawami dawno przebrzmiałymi
nikt się już nie zajmował - wszak czas karnawału
prowokuje nas raczej do uciech nawału.
I te czarowne dźwięki Jankiela gitary
Spłynęły na nas wszystkich jak najwieksze czary.

Poloneza czas zacząć. Gospodarz wyrusza.
Zawinąwszy pod boki wyloty kontusza
poprowadził do tańca wszystkie nasze damy.
My, majtkowie zaś za nim wraz w pląsy ruszamy
Nie dając sie uprzedzić hołocie, co z dala
Niczym kibic natrętny zawsze się wpi....dala
Wypuszczając wciąż na nas jako czarną wronę
Niesmiertelny już temat "ataku na stronę".

Dwudziestego więc stycznia - mój drogi kolego
Bawiliśmy się na przekór wrogom Skippery'ego.
"Mały Książę" zaś urósł w rozmiary giganta
Miażdżącego nieprawość jak walec - trabanta.
Od dziś tylko humor i wesołość sprawia,
że na widok złych trolli nie puszczamy pawia.
Tak więc wznieśmy ten toast tak miły w tym gronie:
Janusz i Elżbieta - panujcie na tronie!


Andrzeju! Wczoraj w nocy odkryłam tę Biesiadną XIII Księgę naszego Narodowego Poematu i z wielką przyjemnością wyciągnęłam ją na światlo dzienne ku miłemu przypomnieniu tym bardziej, że wspominasz w niej "nieobecnych ( chociaż zaproszonych ). Dziękuję :p

Okazuje się, że i Ty potrafisz na różne sposoby ;).... piękną, staranną prozą, wierszem i to jakim! pędzlem, gitarą, głosem......Tyle tego w JEDNYM!!! Czy jeszcze masz jakąś umiejętność, o której świat nie wie?
Edytowany przez Apis dnia 21.09.2007, 19 lat temu
Z
zuzannaPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu
No i szczęść Wam Boże!
Nie ma to jak "łóżko z zawartością kobiety",
A jeszcze takiej co chce i może!!!;)
SzczepanSzczepanPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu
"tę też",rzecz jasna.Przepraszam.S.
Staszek
SzczepanSzczepanPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu
BYĆ MOŻE TU RACJĘ MA NASZA ZUZANNA ,
ŻE "50" TO LICZBA NIEZBYT JEST FERALNA...
Z TYM PCHANIEM SIE DO KOI TO JEDNAK PRZESADA
WIĘKSZOŚC PCHAĆ SIĘ BOI , TYLKO DUŻO GADA .

NASZE PUSTE KOJE NA MAZURSKIEJ JORZE
CZEKAJĄ WIĘC NA TAKĄ CO CHCE NO I MOŻE .
WIĘC DALEJ DZIEWCZYNY , KOBIETY I PANNY
WSKAKUJCIE DO KOI , SŁUCHAJCIE ZUZANNY !!!


Twoją zwrotkę Zuzka napewno zaśpiewamy, tą też będziemy śpiewać....może któraś z obecnych pań się skusi ? Pozdrawiam Staszek.
Staszek
Z
zuzannaPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 19 lat temu
Widzę, Staszku, że Ty potrafisz na różne sposoby ;)......i prozą, i rymem, ( refren 13-zgłoskowcem!!! ) a i "piórkiem i tuszem" ( kto nie oglądał tych pięknych stateczków, klifów, foczek , które wyszły spod Twojej ręki zdobiąc "Od rzek po oceany", ten wiele stracił! ).

Pozwalam sobie dopisać jedną zwrotkę "optymistyczną" , którą zaśpiewacie po "litrze" w miejsce tej "smutnej" , pijąc moje zdrowie, cha, cha, cha!!!

Pięćdziesiąt lat, to piękny wiek jest dla MĘŻCZYZNY!
Tu rwą, tu chcą, zagoiły się już blizny.
Kobiety zewsząd do koi się pchają
I swoje wdzięki za darmo oddają!
Ciesz się więc życiem, do przodu, cholera!
Wsiadaj w samochod i pruj do Selara!!!

Do obowiązkowego śpiewania i stosowania
Na zdrowie!:p
Zuzanna


możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
nie możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies