O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Zarobki

Ostatnia aktualizacja 8 lat temu
domel-d4domel-d4Początkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 8 lat temu
https://www.cbrb....mitstart=0
Sprawdź Loontabel 2018-7 jest to określone minimum a ostatnie CAO było ważne do końca 2013 roku i teraz wychodzi, że jest bezkrólewie w tej kwestii
Pozdrawiam. Daniel Kotur. mts Pamir ...but why is the rum gone?? Smile
domel-d4domel-d4Początkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 8 lat temu
Powiem krótko, prywaciarze chcą płacić jak najmniej, CAO binnenvaart w Holandii nie istnieje jako oficjalna umowa zawarta między stronami. Wielu armatorów się na CAO powołuje choć nie ma ku temu podstaw. Poza jedną: ogranicza ono ( CAO) duży wzrost zarobków załogantów i utrzymuje w miarę niski poziom kosztów pracowniczych.
Inną kwestią jest opłacanie sprawdzonych i doświadczonych ludzi na pokładzie i różnice pomiędzy rodzajami łajb. Niestety link nie odpalił więc do kwot trudno się ustosunkować choć są prawdopodobnie bliskie prawdzie. Ogólnie jednak suche ładunki i łajby z dużym kredytem są opłacane najsłabiej a w chemii jest najwięcej dodatków. Do tego kwestie około socjalne są już traktowane różnie. Oczywiście wywód mój oparty jest na moich doświadczeniach i wiedzy jaką posiadam, ale wszechwiedzący nie jestem i coś mogło się zmienić w kwestii CAO.
Pozdrawiam. Daniel Kotur. mts Pamir ...but why is the rum gone?? Smile
K
Kuba0815Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 8 lat temu
Dzień dobry. Chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki na różnych stanowiskach. I czy te statystyki mają coś wspólnego z prawdą https://www.cbrb....
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies