Ważne jest żeby robić w życiu to co się lubi a to nie zawsze jest rozumiane i szanowane,jeżeli znajdziesz radość w nowej pracy to ok,jeżeli nie to niedługo powrót do przeszłości.Pozdrawiam
Witam! Każdy z nas kiedys zaczynal lub zacznie prace u obcych armatorow. Kariery roznie sie tocza , jedni robia awanse inni pozostaja na szczeblu "deck", jednakze kazdy zdobywa oprocz pieniedzy bardzo cenne doswiadczenie i wiedze , ktora moze ,jak sadze przydac sie po powrocie do kraju. Ja podjelem w tym roku decyzje o zakonczeniu przygody na zegludze srodladowej i pozostaniu w domu. Czas spedzony na wodzie nie a sie cofnac i zrekompensowac glownie dzieciom ,ale kazdy z was wie dlaczego tak jest ,ze pol zycia spedzamy poza domem. Mnie to juz nie dotyczy, bede pracowal w kraju i to w miescie gdzie mieszkam - 8godz i do domu. Czy dam rade - oby. Sentyment pozostaje ale mimo wszystko ciesze sie ze zdobylem sie na ten krok : dosyc , nie wszystko dla kasy. Kto z was tez o tym mysli ? Odwagi w Polsce tez mozna zyc! skromniej napewno, ale....
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum. możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum. nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji. nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum. nie możesz dodawać załączniki w tym forum. nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies