Ogromną wiedzę i dokumentację na temat jednostek żeglugi śródlądowej posiada Pan Waldemar Danielewicz - oficer na naszym statku.Proponuję zwrócić się bezpośrednio do niego z tą prośbą.Najlepiej na PW.Może będzie mógł coś pomóc.Pozdrawiam.
Witam wszyskich wodniakow!
Jestem synem wymienionego w tytule kapitana (zmarl za sterem 20.11.201), i poszukuje tatowych zdjec lub jego jednostki.
Pozdrawiam
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum. możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum. nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji. nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum. nie możesz dodawać załączniki w tym forum. nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies