MonikaUżytkownik 
Dodano
19 lat temuWrócił wreszcie nasz Kapitan
brnąc przez śniegi i przez zaspy
do załogi swej chciał zdążyć
na wieczorne szasty prasty,
pogaduchy i klikania ,
nowych majtków powitania B)
Monia (nz)

MonikaUżytkownik 
Dodano
19 lat temuGdzie jest Władek - rymów pionier
zniknął gdzieś za zaspą śnieżną
otulony w kocyk ciepły,
czeka, aż te mrozy zbledną
i na wiosnę z przebiśniegiem
znów przytupta do nas biegiem,
żeby rymy zgrabne składać
no i z nami też pogadać :D
Zmieniłam !!!! :D
Monia (nz)

Edytowany przez Monika dnia 25.01.2007,
19 lat temu
WladekUżytkownik 
Dodano
19 lat temuWładeczek - wyraz zastrzeżony
Dla mej Eli lubej żony
Jak Władeczek z ust Jej pada
To Władeczek pod ziemię się zapada
Taki oto on strachliwy drań
Bo Elzbieta już nadaje nań:D:D:D:D
WladekUżytkownik 
Dodano
19 lat temuMonia tylko nas Januszku molestuje
Sama rymów nie drukuje
Bo Januszek i Władeczek obruszony
nie zapędza się w te strony
Do pisania nas zagania
Widzisz Janusz co za Łania?
Ty Piranio napastliwa
Będziem pisać - minie zima!!!
My jak misie w sen zimowy zapadamy
I dlategoż rymów nie składamy!!
Pewnie zaraz Janusz, nasza Szprotka miła
Nie odpuści nam - jak ta ryba Piła!!!
Jaka to ciężka rymów pisanina
Pozwól pospać Wodzirejko. Bądź tak miła!!??;);):(
ApisSuper administrator 
Dodano
19 lat temuWiecie czym się rózni ryba-piła od nas?
Bo ryba piła..... A my piliśmy, pijemy i będziemy pić......
__________________________________
Kiedy się raz ryba-piła
Nad kielichem pochyliła...
Rekin rzekł: ta ryba piła!
Więc się trunku nie napiła...
Andrzej 'Apis' Podgórski
---
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację: wydaje ci się...
Edytowany przez Apis dnia 25.01.2007,
19 lat temu
MonikaUżytkownik 
Dodano
19 lat temuSzczepan - facet tajemniczy,
zniknął znowu, znowu milczy,
tak mnie witał ładnie z rana :)
oj brakuje mi Szczepana ....
Monia (nz)

WladekUżytkownik 
Dodano
19 lat temuHej dziewczęta. Miłe, radosne i kochliwe
Te wizyty na tej stronie są nam tak miłe
Bo ta strona bez Was to jak gazeta wiadomości
Tak więc bywajcie tutaj ku naszej radości
My chłopaki, na Wasze posty oczekując
Bardzo często zgodnie potakując
Ale to wszystko z tej radości i miłości
Że płeć piękna też tu gości.
Dodając stronie tej koloru
i chłopakom humoru.
Nasz Kapitan bardzo szczęśliwy i radosny
Bo ten temat rymowany przetrwa do wiosny!!
A moze i dłużej?Piszmy często i radosnie
Aby temat trwał i po wiośnie!!
WladekUżytkownik 
Dodano
19 lat temuHej Moniczko moja Muzo
Pisze do Cię bardzo dużo
Boć Ty ta jedyna
Coś Władeczka przymusiła
Do pisania rymowanek
I tam różnych innych składanek
Pomiędzy z pracy ofertami
Nie zapominam o przyjaźni między nami
Dziś pracujesz nad sprawozdań wielu
To Ci współczuję mój Ty przyjacielu
Pracujemy pilnie , w pocie czoła
Moze kiedyś docenić ktoś to zdoła
Z tą nadzieją zatem pilnie
Tworzę już nastepne oferty zwinnie
Co by wyśłac pod adres wskazany
Bo tam czeka klient zatroskany
MonikaUżytkownik 
Dodano
19 lat temuAleż jest mi Władku miło
że doceniasz me starania,
aby zwykłe szare słowa
w wierszowane zmieniać zdania :D
Janusz za to jest zmuszany
do pisania na czatroomie
radzi sobie bardzo dobrze
bardzo szybko pisać umie :)
Monia (nz)

Edytowany przez Monika dnia 26.01.2007,
19 lat temu
WladekUżytkownik 
Dodano
19 lat temuObejrzałem zdjęcia tajne
Tam osoby takie fajne
Tylko Gosia gdzieś nam znika
To napewno Ona zdjęcia pstryka
Na tym zdjęciu od Zibiego
Gosiu miła
To Monisia nas rozdzieliła
Chciałem być blisko Ciebie
Ale i tak jestem w siódmym niebie
Mialem LASKI koło siebie
Choć aparat taki mały
Ja zmieściłem się obok Was cały
U Januszka i Elżuni bardzo miło
Śpiewająco się skończyło
Jedli pili i śpiewali piesni swojskie
I nad ranem pojechali w Polskie
Jak to mówią Pomorzany
Więc na lato się wpraszamy.:D:D:D
Janusz TyburcyUżytkownik 
Dodano
19 lat temuTAK - zmuszają mnie Te szproty,
a ja zamiast do roboty,
czatowaniem się zajmuje,
bo mnie bardzo to rajcuje.
Andrzej - Władek, mówią spoko,
bo Cię będzie boleć oko.
Ci koledzy są wspaniali,
i są bardzo wyrozumiali.
B)B)B)B)
MonikaUżytkownik 
Dodano
19 lat temuśniegiem dzisiaj otulona
melancholii czuję dotyk,
płatki śniegu i świat biały
wspomnieniami mnie owiały...
Monia (nz)

TrawersPoczątkujący użytkownik 
Dodano
19 lat temuSmutkiem powiało.... Czyżby twa dusza
Do śmiechu i żartu tak skora.....
Jakimś złosliwym zrządzeniem losu
Spotkała na drodze potwora?
Przecież w zimowe, ciche wieczory
choć śnieg za oknami, zawieja....
Można pomyśleć o przyjaciołach
I w serce wstepuje nadzieja....
WladekUżytkownik 
Dodano
19 lat temuBravo nie bądź taki
W cenie są rumaki !!
Dzisiaj Bravo jakiś oklapniety
Jak dziewczęta sadzą komplementy:D:D:D
GregAdministrator 
Dodano
19 lat temuno Janek, Ty bałamutniku..... very handsome zresztą , uwodzisz kobiety swym piórem i nie tylko chyba ;)
WladekUżytkownik 
Dodano
19 lat temuCoś sie tutaj zatrzymało,gdześ przy stajni
Coraz rzadziej tu zaglądaja ludzie fajni
Więc kochani i w te pędy , piszcie dalej rymowanki
piszcie dalej wiersze , piszcie dalej skladanki
Nasz Kapitan bardzo szczęśliwy i radosny
Bo ten temat rymowany przetrwa do wiosny!!
A moze i dłużej?Piszmy często i radosnie
Aby temat trwał i po wiośnie!!
:D:D:D:D:D:D:D:
Władek 75 Vd
Edytowany przez Wladek dnia 08.02.2007,
19 lat temu
MonikaUżytkownik 
Dodano
19 lat temuDrogi Władku, nasz miły kolego, my wszyscy zajęci.
Walenty się zbliża więc bardzo przejęci,
biegamy po sklepach, serduszek szukamy
by dać je ukochanym czternastego lutego
w dniu zaćwiergolonych - świętego Walentego !!! :D
Monia (nz)

MonikaUżytkownik 
Dodano
19 lat temuHej Panowie moi mili?
czyście serca już kupili
z czekolady albo misia?
Walentego przecież dzisiaj !!!!!!
Z czekoladowym sercem w ręku można nawet zanucić ukochanej ten oto znany wszystkim refren - z niewielką modyfikacją oczywiście :)
Serduszko puka w rytmie cza cza
Miłości szuka w rytmie cza cza
Wiruje wszystko w rytmie cza cza
Gdy jesteś blisko i gdy patrzę w oczy twe
Migoce płomień w rytmie cza cza
Pulsują skronie w rytmie cza cza
Pocałuj miła w rytmie cza cza
Już nie mam siły przed kochaniem bronić się :D
Monia (nz)

Edytowany przez Monika dnia 14.02.2007,
19 lat temu
Janusz TyburcyUżytkownik 
Dodano
19 lat temuJuż pół roku tu minęło,
kto dokończy rymów dzieło ?
Brawo zamilkł nieboraka,
chyba będzie jakaś draka.
Przełam jakoś wszystkie tamy,
bo na Ciebie tu czekamy.
Władek lata gdzieś po dworze,
Może Ela Mu pomoże ?
rymy pisać na tej stronie,
a nie biegać po balkonie.
Gosia z dala, gdzieś tam siedzi,
może kiedyś nas odwiedzi ?
Czuwaj Gosiu tu nad nami,
abyś my nie byli sami.
A Monika, chyba Ta od ratownika,
wciąż po kraju naszym bryka.
Ona chyba zapomniała,
że tu rymy, też pisała.
Zuzia książką, nadal się zajmuje,
może rymy, też nam wysmaruje ?
Ona pisać, to potrafi,
może do nas również trafi ?
Józek rzeką wciąż łodziarzy
i o Marcie ciągle marzy.
Zamiast lecieć do kantyny,
niech napisze, też nam rymy.
Zbyszek w INO, cicho siedzi,
patrzy ile wpadło miedzi.
Jak obdzielić wszystkich w koło,
aby było nam wesoło.
Jest też z nami, żona Mirka
a na imię, ma Alinka.
Ona Jemu hasło rzuci,
I On też, coś nam dorzuci.
Jurek żeglarz, nasz kolega biedaczysko,
nad Soliną, pali sobie tam ognisko.
On do rymów się szykuje,
i wnet nam je zaserwuje.
Waldek w Gdańsku sobie siedzi,
ale On nas też odwiedzi.
Jest ekxpertem od wszystkiego,
więc czekamy i na Niego.
Nie zawiedźmy dziś Andrzeja,
w nas jest Jego tu nadzieja.
On nas trochę tu uwodzi,
jak i również wynagrodzi. :D:D:D