O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Zarobki

Ostatnia aktualizacja 8 lat temu
K
Kuba0815Nowicjusz Nowicjusz
Dodano 8 lat temu
Dzień dobry. Chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki na różnych stanowiskach. I czy te statystyki mają coś wspólnego z prawdą https://www.cbrb....
domel-d4domel-d4Początkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 8 lat temu
Powiem krótko, prywaciarze chcą płacić jak najmniej, CAO binnenvaart w Holandii nie istnieje jako oficjalna umowa zawarta między stronami. Wielu armatorów się na CAO powołuje choć nie ma ku temu podstaw. Poza jedną: ogranicza ono ( CAO) duży wzrost zarobków załogantów i utrzymuje w miarę niski poziom kosztów pracowniczych.
Inną kwestią jest opłacanie sprawdzonych i doświadczonych ludzi na pokładzie i różnice pomiędzy rodzajami łajb. Niestety link nie odpalił więc do kwot trudno się ustosunkować choć są prawdopodobnie bliskie prawdzie. Ogólnie jednak suche ładunki i łajby z dużym kredytem są opłacane najsłabiej a w chemii jest najwięcej dodatków. Do tego kwestie około socjalne są już traktowane różnie. Oczywiście wywód mój oparty jest na moich doświadczeniach i wiedzy jaką posiadam, ale wszechwiedzący nie jestem i coś mogło się zmienić w kwestii CAO.
Pozdrawiam. Daniel Kotur. mts Pamir ...but why is the rum gone?? Smile
domel-d4domel-d4Początkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 8 lat temu
https://www.cbrb....mitstart=0
Sprawdź Loontabel 2018-7 jest to określone minimum a ostatnie CAO było ważne do końca 2013 roku i teraz wychodzi, że jest bezkrólewie w tej kwestii
Pozdrawiam. Daniel Kotur. mts Pamir ...but why is the rum gone?? Smile
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies