O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Giełda pracy - Ogłoszenia - poradnik
Nasz serwis oferuje pomoc w poszukiwaniu pracy i pracowników na stanowiska w śródlądowej flocie w kraju i za granicą. Dostępna jest też możliwość zamieszczania ofert kupna/sprzedaży statków lub ich wyposażenia oraz transportu załóg ze statku lub na statek. Usługa dodawania ogłoszeń jest płatna. Aby uzyskać dostęp należy wpłacić przelewem 10 zł korzystając z zakładki Giełda pracy i postępowanie zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

  1. Po zaakceptowaniu zasad dodawania ogłoszeń aktywowany zostanie przycisk "Dodaj ogłoszenie".

  2. Następny etap to wpisanie swojego adresu e-mail co daje dostęp do przejścia do płatności.

  3. Kliknięcie przycisku "Przejdź do płatności" otwiera stronę serwisu obsługującego realizację zapłaty blikiem bądź przelewem zwykłym:


  4. Wybranie formy zapłaty przelewem otworzy spis banków, które współpracują z systemem. Należy wybrać swój bank - jego logo zostanie uwypuklone. W przypadku wyboru zapłaty blikiem przechodzimy do następnej czynności.


  5. Wpisujemy swój adres e-mail w odpowiednie pole i akceptujemy regulamin wpłat przelewem (zaznaczamy pozycję drugą). Pamiętać należy, że gdy zaakceptujemy wszystko (pierwsza pozycja) lub oprócz drugiej pozycji także trzecią - do przelewu zostanie doliczona kwota 3.99 zł. Proszę wówczas nie kierować do nas pretensji, że ogłoszenie kosztuje nie 10 zł a 13.99 zł - co miało parokrotnie miejsce. Po zaznaczeniu opcji kilkamy "Zapłać".


  6. W przypadku zapłaty przelewem otwiera się strona naszego banku z odpowiednimi opcjami. W przypadku zapłaty blikiem - pojawi się okno do wpisywania kodu. Po dokonaniu wpłaty należy poczekać na przekierowanie i powrót do naszej strony internetowej. Jeśli nie nastąpi to automatycznie - trzeba kliknąć w odnośnik "powrót do sklepu".

  7. Pojawi się formularz dodawania ogłoszeń. Proszę go wypełnić starannie, podając konieczne informacje. Gotowe.