O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.


Mariusz Przybylski nowym dyrektorem RZGW we Wrocławiu

13.08.2019
Mariusz Przybylski nowym dyrektorem RZGW we Wrocławiu
Mariusz Przybylski od lat jest związany z żeglugą śródlądową. Z wykształcenia magister administracji publicznej. W ostatnim czasie był Dyrektorem Delegatury Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie Koźlu. Pełnił między innymi nadzór nad bezpieczeństwem żeglugi śródlądowej na drogach wodnych, udzielał wsparcia przy projektach inwestycyjnych dotyczących infrastruktury żeglugowej i przeciwpowodziowej oraz brał udział w procedurach administracyjnych związanych z wydawaniem pozwoleń wodnoprawnych. W przeszłości był też związany z opolskim oddziałem Okręgowej Dyrekcji Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Zarządem Odrzańskiej Drogi Wodnej w Opolu. Marynarz, bosman, sternik i kapitan żeglugi śródlądowej na Odrze.

Prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie powołał Mariusza Przybylskiego na stanowisko Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Zastępczynią Dyrektora ds. Ochrony Przed Powodzią i Suszą została Jolanta Rędowicz.

Mariusz Przybylski powołanie na stanowisko Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, w miejsce odwołanego Mateusza Surowskiego, otrzymał 9 sierpnia z rąk Przemysława Dacy Prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Jednocześnie nominację na stanowisko Zastępcy Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ds. Ochrony Przed Powodzią i Suszą otrzymała Jolanta Rędowicz, która zastąpiła Bartłomieja Pietruszewskiego.

Mariusz Przybylski od lat jest związany z żeglugą śródlądową. Z wykształcenia magister administracji publicznej. W ostatnim czasie był Dyrektorem Delegatury Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie Koźlu. Pełnił między innymi nadzór nad bezpieczeństwem żeglugi śródlądowej na drogach wodnych, udzielał wsparcia przy projektach inwestycyjnych dotyczących infrastruktury żeglugowej i przeciwpowodziowej oraz brał udział w procedurach administracyjnych związanych z wydawaniem pozwoleń wodnoprawnych. W przeszłości był też związany z opolskim oddziałem Okręgowej Dyrekcji Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Zarządem Odrzańskiej Drogi Wodnej w Opolu. Marynarz, bosman, sternik i kapitan żeglugi śródlądowej na Odrze.

Jolanta Rędowicz z wykształcenia jest magistrem inżynierem Wydziału Budownictwa Lądowego o specjalizacji Budownictwo Wodne na Politechnice Wrocławskiej. Od 30 lat pełniła funkcje kierownicze w państwowych oraz prywatnych przedsiębiorstwach związane z nadzorowaniem dużych kontraktów w branży hydrotechnicznej, między innymi dotyczące budowy i odbudowy wałów przeciwpowodziowych, remontów jazów oraz budowy obiektów infrastruktury drogowej.


Udostępnij:

13.08.2019 4,651 0 komentarzy 0 z 0 ocena

0 komentarzy


  • Żadne komentarze nie zostały dodane.


Dodaj lub popraw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies

  Oferty pracy

 
Zobacz też: Szukam pracy
oraz: Kupię/sprzedam/usługi

  Nasz sondaż

Jaka instytucja powinna dbać o utrzymanie dróg wodnych?