- Strona główna
- Galeria
- Zjazd 60-lecia
- wzorowy

wzorowy
Po rozwiązaniu TŻŚ dostałem na pamiątkę od naszego młodszego kolegi Przemka Mazurkiewicza "Diabła" / absolwenta z lat 90-tych / trzy odznaki "wzorowego ucznia".Sam nigdy takim nie byłem i postanowiłem przekazać je dalej tym, którzy na to odznaczenie zasłużyli.W Dusznikach-2006 udekorowałem honorowo z okazji 50-tych urodzin Stasia Szczepańskiego za książkę "Od rzek po oceany" i Irka Stawianego prawdziwego wzorowego / posiada legitymację , bo do odznaki była ona wręczana //, ale odznaka wpadła mu gdzieś....Ta ostatnia została mi na pamiątkę.Kiedy dowiedziałem się, że Mirek był prawdziwym wzorowym ze "łzami w oczach" oddałem mu tą odznakę symbol wielkiego TŻŚ......
x5 08.08.2007 3,251
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies
Jezioro Murten Szwaj...
Zatoka Pomorska ok. 1910
OBRA statek inspekcyjny RZGW w G...
KRUK pchacz/holownik typu Retman
TUR P-01
Remont /odbudowa/ Tczewskiego Mostu