O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Upadła stocznia.

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
S
starypraktykUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
Problem w tym, że startujący polityk jest gotów obiecać Ci złote góry, byś tylko na niego zagłosował. A później już pilnuje tylko swojej du...y.
W głębokim poważaniu mając przedwyborcze obietnice.
A zaś prawo wyborcze jest tak skonstruowane, ze po wyborach nie ma żadnej możliwosci bydlaka odwołać, - jeśli okazuje się, że pokazał Ci "fucka".
Znaczy, - nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje postępowanie.
Co było do udowodnienia.
p.s
Ale odbiegliśmy chyba od tematu i zaraz nas Kapitan przywoła do
porządku...............!
Pozdrawiam serdecznie,
Jędrek P.
E
egonzeglarzPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
A kto stanowi prawo jak nie politycy wybierani przez wyborców ha?
Eryk M.S ZEUS
S
starypraktykUżytkownik Użytkownik
Dodano 14 lat temu
Oczywiście, ze wyborcy mają howno do tego.
Winne jest polskie prawo które stanowi, że państwowy urzędnik nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje.
Mało z tego, - jest ciche przyzwolenie na rozgrabianie majątku narodowego. Należy tylko mieć dostęp do odpowiednich ludzi aby się umiejętnie / znaczy, - we właściwych proporcjach / podzielić uzyskanym majątkiem.
Reszta to już bułka z masłem.
.........nie ma wolności, bez Solidarności, nie ma wolności.........!!!
Pozdrawiam serdecznie,
Jędrek P.
K
kimiliiPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
Mylisz sie kolego
E
egonzeglarzPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
dzięki wyborcom
Eryk M.S ZEUS
K
kimiliiPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 14 lat temu
Ale wiecie dzieki komu to wszystko
S
SzaflikPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 15 lat temu
Prężna? Mało powiedziane...
D
dziadborowyPoczątkujący użytkownik Początkujący użytkownik
Dodano 15 lat temu
W Tczewie była kiedyś prężna stocznia rzeczna. A dziś proszę zobaczyć:
http://www.tcz.pl...ectw-pracy
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Moderator: Administrator
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies