Tomasz Godlewski przysłał do mnie zdjęcia barki Cygnus, która zawitała do Konina - pisaliśmy o tym tu:
http://www.zeglug...wstart=120 Jej przeznaczenia jeszcze nie znamy ale zapewne ktoś z naszej załogi prędzej czy później to ustali i opisze. Niemniej stateczek jest urokliwy. Przy okazji obserwujemy szalone głębokości Warty, dzięki którym statki stoją bez konieczności cumowania.
Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę
Zaloguj lub
Zarejestruj się by zagłosować.
Żadne komentarze nie zostały dodane.