Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mkrakowiak74
03.10.2019
ZARZĄDZENIE NR 1/2019 DYREKTORA U Ż Ś WE WROCŁAWIU http://edziennik.m
alopolska.uw.gov.p
l/WDU_K/2019/6873/
akt.pdf

mkrakowiak74
01.10.2019
Pracownicy Centrum Operacyjnego w Poznaniu stworzyli graficzną prezentację aktualnych warunków żeglugowych. http://www.poznan.
rzgw.gov.pl/szlaki
-zeglowne/aktualne
-warunki-zeglugowe

Ziomal
27.09.2019

mkrakowiak74
24.09.2019

Ziomal
20.09.2019

Popłyną dla dziecka z wadą sercaDrukuj

Renata Klekotko, absolwentka ZOS "Baza" w Mrągowie wspólnie ze swoim kolegą chce przepłynąć kajakiem 480 kilometrowy dystans Wisły z Warszawy do Gdańska. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na operację dziecka z wadą serca.

Wyprawa kajakowa ma odbyć się w pierwszym tygodniu lipca. Jej nazwa to: "Kajakiem po serce". Akcja polega na spłynięciu odcinka Wisły z Warszawy do Gdańska o długości około 480 kilometrów w jak najkrótszym czasie. Dziennie śmiałkowie chcą pokonać około 130 kilometrów zawiłego szlaku. Dokonają tego na specjalnie skonstruowanym kajaku sportowym. Będą na nim spędzać większość czasu - jeść i jeśli się uda to także spać.

Akcja ma dwa statutowe cele. Po pierwsze ustanowienie pierwszego oficjalnego czasu tego odcinka i zbiórka pieniędzy na operację dziecka z wadą serca - podopiecznego fundacji Radia Zet. Kajakarze dzięki swojemu wyczynowi chcą uzbierać 80 tysięcy złotych.

Patronami honorowymi akcji są: AWF Warszawa, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Polski Związek Kajakowy i Fundacja Cze-ne-ka i Polski Komitet Olimpijski. Patronat medialny: Radio Zet i portal wodniacy.pl

Renata Klekotko: urodziła się w 1988 roku. Jest absolwentką ZOS Baza w Mrągowie. Obecnie studiuje na Wydziale Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest medalistką Mistrzostw Świata w Kajakarstwie.

Artur Biel - doktor nauk medycznych, pracownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
oprac. Paweł Krasowski - http://mragowo.wm.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL