Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mkrakowiak74
03.10.2019
ZARZĄDZENIE NR 1/2019 DYREKTORA U Ż Ś WE WROCŁAWIU http://edziennik.m
alopolska.uw.gov.p
l/WDU_K/2019/6873/
akt.pdf

mkrakowiak74
01.10.2019
Pracownicy Centrum Operacyjnego w Poznaniu stworzyli graficzną prezentację aktualnych warunków żeglugowych. http://www.poznan.
rzgw.gov.pl/szlaki
-zeglowne/aktualne
-warunki-zeglugowe

Ziomal
27.09.2019

mkrakowiak74
24.09.2019

Ziomal
20.09.2019

Pamięci nauczycieli TŻŚ WrocławDrukuj

W czwartek 24.II. br. wieczorem, w świetlicy internatu przy ul. Toruńskiej, odbyło się tradycyjne, coroczne spotkanie nauczycieli i pracowników byłego, acz niezapomnianego TŻŚ.

Przed spotkaniem o godz. 16 w kościele parafialnym Matki Boskiej Miłosierdzia przy ul. Brucknera odbyła się msza św. w intencji ś.p. Jerzego Noworola, śp. Krzysztofa Brzozowskiego - nauczycieli TŻŚ. Mszę celebrował i wzruszające kazanie wygłosił ks. Czesław Przerada - wykładowca katechezy w końcowych latach TŻŚ. W mszy uczestniczyli przyjaciele, koledzy, absolwenci, członkowie Stowarzyszenia Absolwentów TŻŚ. Pamiętamy.

Inicjatorem i organizatorem spotkań kadry był śp. Krzysztof Brzozowski. Pamięć Jego i innych, którzy odeszli na wieczną wachtę zgromadzeni uczcili minutą ciszy. Krótkie podsumowanie roku wygłosił prezes Stowarzyszenia Absolwentów TŻŚ Waldek Rybicki.

Pani Basia Zelkowier specjalnie na ten wieczór napisała i odczytała zebranym wzruszający wiersz, nagrodzony brawami. Niezwykła była atmosfera tego koleżeńskiego spotkania. Było przyjacielsko, wesoło, serdecznie i apetycznie. Każdy z przybyłych przyniósł swój smakołyk. Były sałatki, pieczyste, wyśmienite śledziki, smalec i aroniówka Zygi, domowe kropelki od panów.

Duszą towarzystwa był niezmordowany Boguś Korol. Niestety nie wszystkim ukochanym belfrom udało się przybyć w ten niezwykle mroźny lutowy wieczór. Rozmowom i wspomnieniom nie było końca. Większość zgodnie postanowiła gorącą zimową atmosferę przenieść na wiosenny - majowy, ostatni weekend. Do zobaczenia.tekst i zdjęcia: Zygmunt Szewczyk'69
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL