Po umyciu pokładu - malowanie....Drukuj

Dotarły do mnie zarzuty, że nasza łajba ma mało profesjonalny wygląd: farba łuszczy się miejscami i wygląda jak bezzałogowa barka pchana.... Żartuję. Poważny zarzut dotyczył w istocie zbyt żartobliwego charakteru strony i trudności wyłowienia z niej istotnych treści. Aby wilk był syty i owca nienaruszona - postanowiłem poinformować "internetową rzekę" dokąd płyniemy i kto naszą łajbą steruje a wybór "ładowni z wiadomościami" pozostawiłem każdemu "wchodzącemu na pokład".

W zasadzie nic sie nie zmieniło poza tym, że strona powitalna jest teraz inna nieco, newsy są dostepne po kliknięciu odnośnika w menu ("Aktualności"), a zainteresowani ostatnimi tematami na forum lub ostatnimi komentarzami mają te "nowinki" dostepne teraz po kliknięciu odnośników w menu, a nie jak dotychczas - w stale widocznych panelach.

Dlaczego tak zrobiłem? Sądzę, że tym sposobem nie naruszając tej szczególnej atmosfery, jaką stworzyliście Wy - moi załoganci - udobruchałem "purystów branzowych" twierdzących, że nie mogą się połapać w wyławianiu istotnych dla nich rzeczy. Naturalnie jestem otwarty na Wasze sugestie, które - jak zwykle - możecie napisac w komentarzach pod tym newsem lub na forum w "dyskusji o stronie..."

kapitan Waszego statku - Andrzej 'Apis" P.

#1 | Ola Czekanska dnia 09.12.2006 22:28
Informacja dla wladz Stowarzyszenia:czytalam liste czlonkow-uwaga:niektore nazwiska powtarzaja sie 2 razy,np.Zenon Mielnik,Jerzy Ptak,reszty nie pamietam lub tez nie zauwazylam.Poprawcie to prosze bo razi "niedorobka",pozdrawiam Ola
#2 | Apis dnia 10.12.2006 10:09
Dziękuję za "raport błędów" - dokument był opracowany przez Stowarzyszenie ale już poprawiłem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL