Czat

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Piotrzw
24.12.2020
Na radosny czas Świąt Bożego Narodzenia na wszystkie dni Nowego Roku 2021 najlepsze życzenia dla Kapitana i załogi.

Seehund
20.12.2020

tiktak
07.12.2020

Seehund
24.11.2020

Seehund
22.11.2020
Wiemy, gdzie dobrych doradców może znaleźć. .....ale czy szansę wykorzysta?

Po umyciu pokładu - malowanie....Drukuj

Dotarły do mnie zarzuty, że nasza łajba ma mało profesjonalny wygląd: farba łuszczy się miejscami i wygląda jak bezzałogowa barka pchana.... Żartuję. Poważny zarzut dotyczył w istocie zbyt żartobliwego charakteru strony i trudności wyłowienia z niej istotnych treści. Aby wilk był syty i owca nienaruszona - postanowiłem poinformować "internetową rzekę" dokąd płyniemy i kto naszą łajbą steruje a wybór "ładowni z wiadomościami" pozostawiłem każdemu "wchodzącemu na pokład".

W zasadzie nic sie nie zmieniło poza tym, że strona powitalna jest teraz inna nieco, newsy są dostepne po kliknięciu odnośnika w menu ("Aktualności"), a zainteresowani ostatnimi tematami na forum lub ostatnimi komentarzami mają te "nowinki" dostepne teraz po kliknięciu odnośników w menu, a nie jak dotychczas - w stale widocznych panelach.

Dlaczego tak zrobiłem? Sądzę, że tym sposobem nie naruszając tej szczególnej atmosfery, jaką stworzyliście Wy - moi załoganci - udobruchałem "purystów branzowych" twierdzących, że nie mogą się połapać w wyławianiu istotnych dla nich rzeczy. Naturalnie jestem otwarty na Wasze sugestie, które - jak zwykle - możecie napisac w komentarzach pod tym newsem lub na forum w "dyskusji o stronie..."

kapitan Waszego statku - Andrzej 'Apis" P.

Komentarze

Komentarze widoczne dla zalogowanych

Oceny

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.

Żadne oceny nie zostały dodane.