Myjemy pokładDrukuj

Za namową aktywnych użytkowników postanowiłem, że zrobimy porządek nie naruszając wspaniałej atmosfery, jaka tu panuje (jak ziółka, które regulują stolec nie przerywając snu).

Przesunąwszy niektóre posty i tematy zaprowadziłem ład w części "branżowej" forum. Właściwie dzięki Wam, piszącym i poruszającym fajne wątki - forum się rozkręca i było już co przemieszczać i porządkować. Sądzę, że te zmiany wpłynęły na lepszą przejrzystość i łatwiej będzie się poruszać w poruszanych wątkach.

Ale na tym nie koniec....

Wychodząc naprzeciw sugestiom utworzyłem na forum całkiem nowy dział, który jak sądzę przypadnie Wam do gustu. Ten dział jest w założeniu przeciwwagą dla szerej rzeczywistości internetowej. Zdobywanie lub przekazywanie innym potrzebnych informacji może przecież odbywać się w sposób przyjemny, pogodny i wesoły. Udało się nam wszystkim wypracować jak sądzę pewien modelowy sposób komunikowania się na tej stronie - chcę tę atmosferę pielęgnować i podsycać. Myślę, że z łatwością odnajdziecie te nowe działy na forum i rzucicie się na nie jak wygłodniałe wilki (rzeczne lub morskie) ale i "lądowe szczury" mogą tam właśnie dać nam - łodziarzom - do wiwatu i objąć całkowity prymat.

Absolwentom Szkoły przypomnę, że od "zarania naszej strony" jest też dział forum, przeznaczony do zamieszczania wszystkich wspaniałych opowieści o "Cyrze", "Kauczuku", "Pająku", "Tili-o-ili", "Joonym" i innych barwnych postaciach, bez których - jak lubi mawiać Skipper - Szkoła jest jak orzeł bez korony.... Także wspomnienia szkolno-internatowo-praktykowe i wszelkie inne znajdą tam właściwą przystań.

Dodam tylko, że o wiele łatwiej jest tam właśnie pisać wszystkie teksty, gdyż nie wymagają każdorazowej reakcji Redaktorów przy dodawaniu ich na stronę, a także możliwe jest poprawienie przez użytkownika tekstu lub dodanie do już napisanego i zamieszczonego wpisu czegoś jeszcze, co się właśnie przypomniało. Taka czynność jak dodanie nadesłanych tekstów, korekta błędów kodowania znaków lub nanoszenie zmian w artykułach, newsach oraz w komentarzach do nich - wymaga każdorazowo ingerencji administratora lub redaktora, co - wierzcie mi - zaczyna zajmować coraz więcej czasu. Chciałbym więc całą rzecz uprościć z korzyścią - jak sądzę - obopólną.

Życzę takiego poczucia humoru jak dotychczas i dodawania własnych ewentualnych sugestii, do czego także jest odpowiedni dział na forum. Sądzę, że po dawnemu - spontaniczne, pisane pod wpływem impulsu komentarze będą ozdobą każdego newsa czy artykułu.

Wasz Administrator - 'Apis'

#1 | Apis dnia 10.11.2006 13:19
Przede wszystkim! Ten bar bez dziwczyn nie wyzwoli drzemiących w łodziarzach sił witalno-rozrywkowych.

W ramach mycia pokładu przenoszę tez na Forum dział "Humor" wraz z komentarzami, a potem już tam się produkujcie. Troszkę obniżę statystki Zu, ale to naprawdę konieczność.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL | Aerografia | Krismods | Dysnet