Czat

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Seehund
24.11.2020

Seehund
22.11.2020
Wiemy, gdzie dobrych doradców może znaleźć. .....ale czy szansę wykorzysta?

Apis
22.11.2020
Gdyby miał dobrych doradców w swoim gabinecie... Ma szansę: triumwirat "WZŻ" się rozleciał. Grin

Seehund
22.11.2020

Apis
16.11.2020
@Ziomal - byłoby zapewne trochę lepiej gdyby nie "desant" z poprzedniej ekipy w MGMiŻŚ. Wnieśli swoje "nie da się" ale czy trzeba było ministerstwo likwidować aby się ich pozbyć?

Wymiana silnika stronyDrukuj

Wymiana silnika stronySerwis przeszedł kolejne unowocześnienie - spełniające wymogi firmy hostingowej oraz prawidłowego działania na urządzeniach mobilnych. W "mądrym" języku oznaczało to dostosowanie do najnowszej wersji języka PHP 7.4.8 oraz najnowszej wersji baz danych MariaDB 10.5.5. Zmianie uległ też "silnik napędowy" z wersji PHP-Fusion 7.02.07 na wersję 8.00.60.

Nie zmieniło to układu i funkcjonalności strony, choć niektóre elementy zniknęły lub uległy zmianie gdyż musiały zostać dostosowane do nowych parametrów serwerów firmy hostingowej, na których umieszczona jest nasza strona internetowa.

Nadal logujemy się do serwisu w górnej belce po prawej stronie po kliknięciu w ikonkę "ludzików" a po zalogowaniu mamy tam inne opcje naszego profilu. Menu boczne z większą ilością opcji wyświetla się na wszystkich podstronach a "Start na skróty" pozwala na natychmiastowe przejście do wszystkich nowości na stronie.

Mam nadzieję, że wszystkim się zmiany podobają a o ewentualnych problemach lub błędach proszę powiadamiać przez PW /messages.php lub e-mail redakcja@zegluga-rzeczna.pl
Żadne komentarze nie zostały dodane.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.

Oceny

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.

Żadne oceny nie zostały dodane.