Zmiany w serwisieDrukuj

Zmiany w serwisieZe względu na konieczność dostosowania naszego serwisu do wymagań, stawianych obecnie przez firmy hostingowe (czyli utrzymujące na swoich serwerach strony internetowe) - likwidacji uległy niektóre funkcjonalności i wtyczki. Być może z czasem dostosuję je do tych nowych wymagań, ale to wymaga czasu i wielu prób (oraz błędów).

Mówiąc językiem programistów - niektóre dodatki napisane były w nie wspieranej już wersji języka PHP 5.x (obecnie obowiązuje wersja PHP 7.x) a firma hostingująca nasz serwis zażyczyła sobie dodatkowych opłat za utrzymywanie serwisów napisanych w przestarzałych wersjach języka PHP. Chciałem, aby w miarę szybko i bezboleśnie serwis rozpoczął działalność w nowym środowisku, stąd konieczne były w tej chwili pewne ograniczenia.

Mam jednak prośbę aby o wszelkich błędach czy trudnościach w posługiwaniu sie naszym portalem meldować mi na e-mail: redakcja@zegluga-rzeczna.pl Będę się starał reagować najszybciej jak potrafię aby wszystko działało jak należy. Najczęściej odwiedzaną częścią serwisu jest "Giełda pracy" a ta działa (chyba) należycie. Działa też jak dawniej "Forum" i komentowanie treści.

Administrator serwisu
Andrzej Podgórski
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL