Czat

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Piotrzw
24.12.2020
Na radosny czas Świąt Bożego Narodzenia na wszystkie dni Nowego Roku 2021 najlepsze życzenia dla Kapitana i załogi.

Seehund
20.12.2020

tiktak
07.12.2020

Seehund
24.11.2020

Seehund
22.11.2020
Wiemy, gdzie dobrych doradców może znaleźć. .....ale czy szansę wykorzysta?

Zmiany w serwisieDrukuj

Zmiany w serwisieZe względu na konieczność dostosowania naszego serwisu do wymagań, stawianych obecnie przez firmy hostingowe (czyli utrzymujące na swoich serwerach strony internetowe) - likwidacji uległy niektóre funkcjonalności i wtyczki. Być może z czasem dostosuję je do tych nowych wymagań, ale to wymaga czasu i wielu prób (oraz błędów).

Mówiąc językiem programistów - niektóre dodatki napisane były w nie wspieranej już wersji języka PHP 5.x (obecnie obowiązuje wersja PHP 7.x) a firma hostingująca nasz serwis zażyczyła sobie dodatkowych opłat za utrzymywanie serwisów napisanych w przestarzałych wersjach języka PHP. Chciałem, aby w miarę szybko i bezboleśnie serwis rozpoczął działalność w nowym środowisku, stąd konieczne były w tej chwili pewne ograniczenia.

Mam jednak prośbę aby o wszelkich błędach czy trudnościach w posługiwaniu sie naszym portalem meldować mi na e-mail: redakcja@zegluga-rzeczna.pl Będę się starał reagować najszybciej jak potrafię aby wszystko działało jak należy. Najczęściej odwiedzaną częścią serwisu jest "Giełda pracy" a ta działa (chyba) należycie. Działa też jak dawniej "Forum" i komentowanie treści.

Administrator serwisu
Andrzej Podgórski

Komentarze

Komentarze widoczne dla zalogowanych

Oceny

Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.

Żadne oceny nie zostały dodane.