Spotkanie "Bezpieczeństwo żeglugi - współpraca na obszarze działania RZGW w Krakowie"Drukuj

Spotkanie "Bezpieczeństwo żeglugi - współpraca na obszarze działania RZGW w Krakowie"W minioną środę, 30 października br., w siedzibie RZGW w Krakowie, odbyło się spotkanie z podmiotami korzystającymi z wód na obszarze działania Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie. W spotkaniu wzięli udział Przedstawiciele Wód Polskich, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Urzędu Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu oraz Delegatury w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Krakowa, a także podmioty korzystające ze szlaków wodnych.

Zainteresowani dyskutowali na tematy bieżącej współpracy, wypracowania wspólnej ścieżki postepowania między poszczególnymi instytucjami i armatorami, oznakowania miejsc bezpiecznego postoju na rzece Wiśle, oraz ich bezpiecznego przebywania w tych miejscach, a także postępowania w czasie zagrożeń.

Podczas spotkania, wszyscy obecni, wyrazili wolę prowadzenia dalszych rozmów oraz, co najważniejsze, chęć współpracy i wspólnego działania. Wszystkie instytucje oraz zainteresowane podmioty zadeklarowali dobrą współpracę oraz wzajemną merytoryczną pomoc w rozwiązywaniu potencjalnych problemów.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL