Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Spotkanie "Bezpieczeństwo żeglugi - współpraca na obszarze działania RZGW w Krakowie"Drukuj

  • mkrakowiak74
  • 31.10.2019 06:38:23
  • 338 czytań
  •  0 komentarzy
Spotkanie "Bezpieczeństwo żeglugi - współpraca na obszarze działania RZGW w Krakowie"W minioną środę, 30 października br., w siedzibie RZGW w Krakowie, odbyło się spotkanie z podmiotami korzystającymi z wód na obszarze działania Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie. W spotkaniu wzięli udział Przedstawiciele Wód Polskich, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Urzędu Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu oraz Delegatury w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Krakowa, a także podmioty korzystające ze szlaków wodnych.

Zainteresowani dyskutowali na tematy bieżącej współpracy, wypracowania wspólnej ścieżki postepowania między poszczególnymi instytucjami i armatorami, oznakowania miejsc bezpiecznego postoju na rzece Wiśle, oraz ich bezpiecznego przebywania w tych miejscach, a także postępowania w czasie zagrożeń.

Podczas spotkania, wszyscy obecni, wyrazili wolę prowadzenia dalszych rozmów oraz, co najważniejsze, chęć współpracy i wspólnego działania. Wszystkie instytucje oraz zainteresowane podmioty zadeklarowali dobrą współpracę oraz wzajemną merytoryczną pomoc w rozwiązywaniu potencjalnych problemów.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL