Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Przedstawiciele MGMiŻŚ oraz Wód Polskich na ślubowaniu w Technikum Żeglugi Śródlądowej we WrocławiuDrukuj

  • mkrakowiak74
  • 20.10.2019 19:38:15
  • 1002 czytań
  •  0 komentarzy
Przedstawiciele MGMiŻŚ oraz Wód Polskich na ślubowaniu w Technikum Żeglugi Śródlądowej we WrocławiuPonad sto osób wzięło udział w uroczystości ślubowania uczniów z okazji inauguracji roku w Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Wód Polskich Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Uroczyste ślubowanie uczniów odbyło się 18 października w siedzibie Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu przy ulicy Młodych Techników. W wydarzeniu wzięli udział między innymi Minister Anna Moskwa - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Gabriela Tomik - pełnomocnik ds. współpracy z samorządem terytorialnym w zakresie rozwoju śródlądowych dróg wodnych w MGMiŻŚ, Paweł Hreniak - Wojewoda Dolnośląski, Jan Pyś - Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu oraz Mariusz Przybylski - Dyrektor PGW Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Gospodarzem ceremonii był Paweł Zapart - Dyrektor Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu.

W trakcie spotkania, które zgromadziło kilka pokoleń dzieci, rodziców i absolwentów, przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, odbyła się ceremonia przekazania sztandaru, ślubowanie klas pierwszych z udziałem gości honorowych oraz wręczenie pamiątkowych statuetek dla gości zaprzyjaźnionych na co dzień z edukacyjną placówką. Nie zabrakło również rozmów kuluarowych w klasach. Wydarzenie zostało poprzedzone mszą świętą w kościele pw. Chrystusa Króla przy ulicy Młodych Techników we Wrocławiu. Wszystkim uczniom TŻŚ we Wrocławiu życzymy powodzenia w nauce!

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL