Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

mkrakowiak74
03.10.2019
ZARZĄDZENIE NR 1/2019 DYREKTORA U Ż Ś WE WROCŁAWIU http://edziennik.m
alopolska.uw.gov.p
l/WDU_K/2019/6873/
akt.pdf

mkrakowiak74
01.10.2019
Pracownicy Centrum Operacyjnego w Poznaniu stworzyli graficzną prezentację aktualnych warunków żeglugowych. http://www.poznan.
rzgw.gov.pl/szlaki
-zeglowne/aktualne
-warunki-zeglugowe

Ziomal
27.09.2019

mkrakowiak74
24.09.2019

Ziomal
20.09.2019

Mariusz Przybylski nowym dyrektorem RZGW we WrocławiuDrukuj

  • mkrakowiak74
  • 13.08.2019 07:54:39
  • 885 czytań
  •  0 komentarzy
Mariusz Przybylski nowym dyrektorem RZGW we WrocławiuPrezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie powołał Mariusza Przybylskiego na stanowisko Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Zastępczynią Dyrektora ds. Ochrony Przed Powodzią i Suszą została Jolanta Rędowicz.

Mariusz Przybylski powołanie na stanowisko Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, w miejsce odwołanego Mateusza Surowskiego, otrzymał 9 sierpnia z rąk Przemysława Dacy Prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Jednocześnie nominację na stanowisko Zastępcy Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ds. Ochrony Przed Powodzią i Suszą otrzymała Jolanta Rędowicz, która zastąpiła Bartłomieja Pietruszewskiego.

Mariusz Przybylski od lat jest związany z żeglugą śródlądową. Z wykształcenia magister administracji publicznej. W ostatnim czasie był Dyrektorem Delegatury Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie Koźlu. Pełnił między innymi nadzór nad bezpieczeństwem żeglugi śródlądowej na drogach wodnych, udzielał wsparcia przy projektach inwestycyjnych dotyczących infrastruktury żeglugowej i przeciwpowodziowej oraz brał udział w procedurach administracyjnych związanych z wydawaniem pozwoleń wodnoprawnych. W przeszłości był też związany z opolskim oddziałem Okręgowej Dyrekcji Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Zarządem Odrzańskiej Drogi Wodnej w Opolu. Marynarz, bosman, sternik i kapitan żeglugi śródlądowej na Odrze.

Jolanta Rędowicz z wykształcenia jest magistrem inżynierem Wydziału Budownictwa Lądowego o specjalizacji Budownictwo Wodne na Politechnice Wrocławskiej. Od 30 lat pełniła funkcje kierownicze w państwowych oraz prywatnych przedsiębiorstwach związane z nadzorowaniem dużych kontraktów w branży hydrotechnicznej, między innymi dotyczące budowy i odbudowy wałów przeciwpowodziowych, remontów jazów oraz budowy obiektów infrastruktury drogowej.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL