AndrzejkiDrukuj

AndrzejkiWszystkim użytkownikom naszego serwisu, noszącym to męskie imię (pochodzi z języka greckiego od słowa andros (mąż, mężczyzna) lub anderios (męski) - oznacza więc ono: mężny, odważny - składam najserdeczniejsze życzenia. Oby spełniały się Wam wszystkie marzenia i plany a zdrowie dopisywało przewlekle :-).

Według "Księgi imioan" Andrzej jest cholerykiem o żywym usposobieniu. To niezwykle niezależny i pełen ideałów mężczyzna. Niczym dumny awanturnik, posiadający bardzo bogatą osobowość, urodził się, aby zdobywać sławę, majątek i kobiety. Jest mimo to skłonny zarówno do działania, jak i refleksji.

Bez większego wysiłku potrafi również wyobrazić sobie całość realizowanego projektu w oparciu o jego najmniejszy szczegół. Ma wyostrzone poczucie sprawiedliwości, dzięki czemu sam potrafi przyznać się do popełnionego błędu. Andrzej jest osobą obiektywną i nie wartościuje swych znajomych, potrafi natomiast idealnie ocenić ludzi.

Jest duszą towarzystwa, niezależnie gdzie się znajdzie – przy nim nikt nie zazna nudy. Można powierzyć mu funkcje kierownicze oraz zorganizowanie większych przedsięwzięć. Odnajdzie się w wielu zawodach, ponieważ jest człowiekiem wszechstronnym. W wolnym czasie oddaje się działalności publicznej.

Wasz Kapitan - też Andrzej
#1 | marek56 dnia 30.11.2018 16:11
Wszystkim Andrzejom z Załogi, a Temu Kapitanowi ze zdjęcia w szczególności Smile Wszystkiego co najlepsze, co najmniej 100 lat, zdrowia, szczęścia i przysłowiowej stopy wody pod kilem, życzy Marek z Krakowa.
#2 | Seehund dnia 30.11.2018 19:00
Andrzeju, po takiej laurce, pozostaje mi tylko życzyć wszystkiego dobrego. Tobie i wszystkim Andrzejom.
#3 | Andrzej Mitschke dnia 30.11.2018 22:00
Wszystkiego naj....z okazji Imienin,a przede wszystkim zdrowia życzy A.M.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL