Odra Centrum - jakie będzie?Drukuj

Odra Centrum - jakie będzie?W ubiegłym tygodniu wykorzystałem zaproszenie Pana Kamila Zaremby do odwiedzenia "Odra Centrum" w budowie i zapoznania się z zakresem adaptacji pomieszczeń przyszłego pływającego centrum odrzańskiej edukacji młodzieży i dorosłych. O zakresie edukacji przyszłego pływającego centrum nie będę się rozpisywał - szczegóły są pod adresem: http://onwater.pl/odra-centrum/ natomiast opiszę wrażenie jakie wywołał na mnie sam obiekt.

Z daleka lub z mostu widok pływającego obiektu już robi wrażenie, natomiast po wejściu do środka od razu powala jego wielkość i przestronność. 300 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej plus górny pokład działają na wyobraźnię i mówią wiele o walorach tych pomieszczeń. Ma być tam wszystko - tak, jak przystało na nowoczesne centrum edukacyjne: przede wszystkim dominować będą nowoczesne środki audiowizualne, wkomponowane w nowatorski wręcz wystrój wydzielonych tematycznych "enklaw" obiektu. Będzie też mała kawiarenka i - co dla mnie jest najważniejsze - wydzielona część powierzchni obiektu na eksponowanie odrzańskiej historii - takie małe "Muzeum Odry".

Nie wypada nic innego jak tylko trzymać kciuki za Pana Kamila i bezproblemową oraz bezpoślizgową realizację tego projektu.


tekst i zdjęcia: Janusz Fąfara
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL