Analiza sektora transportu wodnego śródlądowegoDrukuj

Analiza sektora transportu wodnego śródlądowegoMinisterstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej informuje, że zamierza przeprowadzić dialog techniczny, o którym mowa w art. 31a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) mający na celu uzyskanie informacji planowanego zamówienia publicznego polegającego na zleceniu wykonania opracowania pn. „Analiza sektora transportu wodnego śródlądowego w zakresie wynikającym z modernizacji Odrzańskiej Drogi Wodnej oraz Drogi Wodnej rzeki Wisły”.

Informacje o Zamawiającym:

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić wolę przystąpienia do dialogu technicznego w terminie do 16.08.2017 r. MGMiŻŚ zastrzega możliwość przeprowadzenia dialogu technicznego również z zainteresowanymi, którzy wolę przystąpienia do dialogu technicznego wyrażą po upływie terminu 16.08.2017 r., o ile dialog techniczny nie zostanie zakończony przed terminem zgłoszenia.

Zamawiający zaprasza do udziału w dialogu technicznym ekspertów, organy władzy publicznej lub wykonawców zwracając się o doradztwo i udzielenie informacji w zakresie niezbędnym do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia, wskazanym w dalszej części niniejszej informacji o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego..

Zainteresowane przystąpieniem do dialogu technicznego podmioty powinny poinformować o tym MGMiŻŚ, przesyłając swoje zgłoszenie w formie elektronicznej, zgodnie z załącznikiem nr 1, na adres poczty: zamowieniapubliczne@mgm.gov.pl lub pisemnie (w oryginale) w siedzibie zamawiającego (Kancelaria Główna MGMiŻŚ). Potrzebne formularze są na stronie http://gospodarkamorska.bip.gov.pl/dialogi-techniczne/bdg-sszp-3-2610-15-2017-rb-analiza-sektora-transportu-wodnego-srodladowego.html

źródło: MGMiŻŚ
foto: kpt. Janusz Fąfara
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL