Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Drogi | Biznes - Polska i Europa OT Logistics ma 50 mln zł kredytu na wykup obligacjiDrukuj

Drogi | Biznes - Polska i Europa OT Logistics ma 50 mln zł kredytu na wykup obligacjiOT Logistics zawarło umowę z konsorcjum banków na kredyt w łącznej wysokości 50 mln zł. Środki zostaną przeznaczone na wykup obligacji zapadających w lutym br. Konsorcjum trzech banków: BGŻ BNP Paribas, Bank Zachodni WBK oraz Raiffeisen Bank Polska podpisało umowę z OT Logistics S.A. na kredyt w łącznej wysokości 50 mln zł. Środki pozyskane z kredytu zostaną przeznaczone na wykup obligacji serii B (łączna wartość nominalna 30 mln zł) i serii C (łączna wartość nominalna 4 mln euro), których termin wykupu przypada na 17 lutego 2017 roku. Jak informuje spółka, kredyt nie spowoduje zwiększenia całkowitego zadłużenia spółki i Grupy Kapitałowej OT Logistics.

– Umowa z bankami pozwoli nam na dogodnych warunkach zrefinansować obecne zadłużenie. Otoczenie rynkowe, a także skala działalności Grupy Kapitałowej OT Logistics są inne niż 3 lata temu, kiedy emitowaliśmy obligacje serii B i C. Obecnie możemy uzyskać korzystniejsze warunki finansowania – mówi cytowany w komunikacie Piotr Ambrozowicz, wiceprezes Zarządu OT Logistics. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i oparte na stawce WIBOR 3M powiększonej o marżę, a termin spłaty kredytu przypada na 29 czerwca 2018 roku.

OT Logistics zawarło także z kredytodawcami list mandatowy określający wstępne warunki zapewnienia Grupie finansowania do maksymalnych kwot 356 mln zł oraz 2 mln euro. Środki te mają być wykorzystane na refinansowanie obecnego zadłużenia i realizację strategii rozwoju OT Logistics.

#1 | Seehund dnia 10.02.2017 23:33
Czy ktoś wie jak można wziąć z banku 50 mln i się nie zadłużyć? Czy ktoś zna banki rozdające pieniądze? Przebiegłem się po mieście, ale przed żadnym bankiem nie stała kolejka. Nie ma kolejki, znaczy nic nie rzucili. Zapewne w OT Logistics są ludzie, którzy z autopsji znają metodę pozyskiwania kiełbasy z pod lady.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL