Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Królowa jest naga? Sauna nad Wisłą już działa.Drukuj

  • mkrakowiak74
  • 05.12.2016 08:55:42
  • 1326 czytań
  •  1 komentarz
Królowa jest naga? Sauna nad Wisłą już działa.To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili: pierwsza sauna nad Wisłą zacznie działać w piątek od godz. 15. Można już rezerwować sesje na weekend.

Temat rozgrzewa emocje od co najmniej pięciu lat. W 2011 roku opisaliśmy w "Wyborczej" koncepcję skandynawskich inwestorów na budowę kompleksu saun na plaży z widokiem na Stare Miasto. Wtedy wydawało się to fantastyką, bo moda na Wisłę dopiero się zaczynała. Z tamtych planów nic nie wyszło, ale okazało się, że w Warszawie jest mnóstwo chętnych do oglądania zimowych widoków nago.

Pierwsi mogą spróbować już w najbliższych dniach. Sauna znajduje się w obitym drewnem kontenerze morskim, który stanął przy klubokawiarni Rejs tuż przy Płycie Desantu. Klub jako jedyny zdecydował się zostać nad Wisłą na zimę, tym samym rozciągając letni sezon nadwiślańskich imprez na cały rok.

W saunie zmieści się sześć do ośmiu osób, komfortowo raczej sześć. Są szafki na rzeczy osobiste, prysznic i miejsce do przebrania. Ręcznik można wypożyczyć w klubie. Rozsiadamy się wygodnie i w temperaturze 95 stopni oglądamy skryte za mgłą mosty, Stadion Narodowy, kormorany lecące nad rzeką, zaśnieżony bulwar, po którym przemykają zakapturzeni przechodnie. Oni nas nie zobaczą, bo jest lustro weneckie, więc mogą sobie tylko pomarzyć o upalnym wnętrzu.

Saunę można rezerwować na godzinne sesje. Koszt dla grupy 1-3-osobowej - 30 zł, do 6 osób - 60 zł. Żeby rozwiązać problem koedukacyjności, o który pytało sporo pań, organizatorzy zdecydowali się przyjmować tylko grupy znajomych. Nie będzie możliwości, żeby obca osoba dosiadła się do nieznajomych.

http://warszawa.w...t_warszawa
#1 | Seehund dnia 05.12.2016 22:52
Dosiadanie się do nieznajomych jest sposobem na poznawanie nowych ludzi. Lustro weneckie odbiera możliwość poczucia się jak małpa w ZOO. Czy będzie możliwość wybiegania na zaśnieżoną plażę, wytarzanie się w śniegu, spłukanie go w wiślanej wodzie i powrót do saunowego ciepełka?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL