Rozmowy dotyczące żeglugi na wodach Pętli ŻuławskiejDrukuj

Rozmowy dotyczące żeglugi na wodach Pętli ŻuławskiejW dniu 2 listopada przedstawiciele Pętli Żuławskiej i portalu Pomorski Szlak Żeglarski odbyli rozmowy z władzami Urzędu Morskiego w Gdyni i Regionalnego Zarządu Dróg Wodnych w Gdańsku, na temat postulatów Pętli Żuławskiej i środowiska wodniackiego, dotyczących usprawnienia żeglugi po szlakach Pętli Żuławskiej.

Jeszcze w tym roku, w grudniu, zostanie zorganizowana "narada nawigacyjna", dostępna dla wszystkich zainteresowanych, na której zostanie podsumowany sezon 2016 i zostaną przyjęte wnioski do wprowadzenia na sezon 2017. Na naradzie tej będziemy dążyć do ustalenia wspólnego sezonu przez wszystkich zarządców obiektów hydrotechnicznych i przyjęcia wspólnego "systemu" otwarć śluz i mostów i podobnej częstotliwości otwarć, aby uniknąć sytuacji że na jednym szlaku jeden most otwiera się siedem razy dziennie, a kolejny dwa razy dziennie.

Z kolei wiosną 2017 roku zostanie zorganizowana podobna narada przedsezonowa, na której zostaną przekazane informacje dotyczące sezonu 2017. O terminach narad poinformujemy ze stosownym wyprzedzeniem.

http://www.petlaz.../node/6546
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL