Walne Zebranie członków Rady (wyborcze)Drukuj

Zarząd Rady Kapitanów zawiadamia, że w dniu 22.10.2016 w siedzibie Rady w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Wyspa 22a odbędzie się walne zebranie członków stowarzyszenia. Upływa trzyletnia kadencja władz stowarzyszenia (§ 27 Statutu) więc zgodnie z § 21 i 22 Statutu konieczne jest przeprowadzenie przez Walne Zebranie wyboru nowych władz. Zaplanowane jest także przyjęcie nowych członków zwyczajnych i wspierających.

Przewidziana jest wizyta zagranicznych gości z Republiki Czeskiej i Federalnej Republiki Niemiec. Swoją obecność już wstępnie potwierdziła delegacja czeska w składzie: Pełnomocnik Prezydenta Republiki Czeskiej ds dróg wodnych i żeglugi śródlądowej - Petr Forman, były europoseł Vojtěch Mynář oraz Pavel Santarius ze Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Kraju Morawskośląskiego. Skład reprezentacji niemieckiej podamy w późniejszym terminie.

Obecność wszystkich członków Rady Kapitanów jest bezwzględnie konieczna ze względu na wybór nowych władz. Posiadających mundury prosimy o przybycie w pełnej gali.

O Walnym Zebraniu powiadamiam z miesięcznym wyprzedzeniem aby ci, którzy muszą dokonać jakichś zmian w swoich planach zawodowych mogli to uczynić.

kpt. A. Podgórski
rzecznik Rady
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL