Waterways Expo 2016Drukuj

Waterways Expo 201616-18 czerwca 2016 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się III Międzynarodowe Targi i Konferencje Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej WaterWays EXPO 2016. Jest to cykliczne wydarzenie o zasięgu międzynarodowym odbywające się co dwa lata. Pierwsze Waterways Expo odbyło się w roku 2012 we Wrocławiu, drugie w roku 2014 w Bydgoszczy.

Tematyka targów i konferencji uwzględnia szereg zagadnień związanych zarówno z bezpieczeństwem przeciw klęskom żywiołowym, jak również i z wykorzystaniem zasobów wód śródlądowych na rzecz społeczności lokalnych, takich jak funkcja turystyczno-rekreacyjna, komunikacja pasażerska oraz generowanie energii elektrycznej.

Międzynarodowe Targi Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Wodnej to płaszczyzna wymiany informacji i przymierzenia się do współpracy z różnorodnymi podmiotami w zakresie inwestycji w infrastrukturę oraz promocji terenów położonych w sąsiedztwie śródlądowych dróg wodnych jako atrakcyjnych terenów inwestycyjnych.

Organizatorzy zwrócili się do mnie z uprzejmą prośbą o objęcie targów i konferencji WATERWAYS EXPO 2016 patronatem medialnym.

- Patronat medialny przyznany przez Wasz portal stanowiłby wyraz uznania dla roli i znaczenia zagadnień poruszanych podczas WATERWAYS EXPO dla rozwoju i bezpieczeństwa zarówno regionu, jak i całego kraju - czytamy w oficjalnym piśmie skierowanym do redakcji.

Szczegółowy zakres tematyczny imprezy, jak również przyznane patronaty honorowe, są dostępne w załączonym programie konferencji WaterWaysEXPO2016.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL