Rozkład rejsów Krakowskiego Tramwaju Wodnego w 2016 rokuDrukuj

Rozkład rejsów Krakowskiego Tramwaju Wodnego w 2016 rokuRozpoczyna się nowy sezon działalności Krakowskiego Tramwaju Wodnego, którego operatorem jest firma "Aqua Fun" Krystian Kapusta.

Zachęcamy do zapoznania się z rozkładem rejsów i cennikiem w 2016 roku.

http://www.zis.kr...2016-roku-
#1 | marek56 dnia 01.05.2016 10:02
Ceny biletów - rozbój w biały dzień ! Rozumiem, że zgodnie z jedną z zasad kapitalizmu towar wart jest tyle za ile można go sprzedać. Ale czy za taką cenę da się sprzedać ?
#2 | 38 dnia 02.05.2016 17:21
Wszystkich, i nie tylko w Krakowie, myli w nazwie oferowanej usługi słowo "TRAMWAJ" kojarzony z szynowym pojazdem miejskim i o niskim nominale opłat ... stąd ten szok przy lekturze cen biletów... a nazwa tych usług turystycznych np. TRANSPORT WODNY, by tak już nie szokował przy lekturze cenników ... może za jakiś czas się to zmieni ... i nie tylko pod Wawelem ... ! Wink

Smok pozdrawia Wink
#3 | Seehund dnia 02.05.2016 21:31
"TRAMWAJ" może kojarzyć się nie tanio, ale z niższą ceną, ale Rejs Widokowy trwający 30 minut za 25 PLN, to już cena światowa. Jeśli ludzie to kupują , to będę namawiał mojego szefa na zainteresowanie się Krakowem, gdyż my na Renie, za niedzielny, dwugodzinny, atrakcyjny rejs, kasujemy 10 euro, czyli ca. 11 PLN za 30 minut, natomiast bilet ulgowy to 50% podstawowego. Jeżeli nie pływają pusto, a na statku mówi się głównie po polsku, to może oznaczać, że społeczeństwo się bogaci.
@marek56. Zaczynam już oszczędzać i jeśli będę się wybierał kiedyś do Krakowa, to pozwolę się zrujnować i zaproszę Cię na przejażdżkę krakowskim "TRAMWAJEM"
#4 | marek56 dnia 03.05.2016 09:09
Nie wiem na ile rzetelnie kalkulowane są ceny biletów ale z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że naprawdę niewielu stać na takie rejsy (mnie dzięki bogu od czasu do czasu jeszcze stać Wink ). Dla przykładu podam, że dwa lata temu chciałem znajomym pokazać trasę do Tyńca. Była nas czwórka, szyper łódki był bardzo chętny płynąć ale musiał mieć przynajmniej 7 osób na pokładzie bo inaczej nie opłaciło się. Efekt był taki, że sam chodziłem po nabrzeżu pod Wawelem i zbierałem chętnych na rejs. W końcu udało się zebrać minimalny komplet. Prawda jest taka, że z powodu cen łódki częściej stoją na cumach niż pływają. Sytuację jeszcze jako tako ratują zagraniczni turyści. Co do rejsu widokowego w Tyńcu. W 2014 roku 30min rejs holownikiem Skrzetuski (w barwach Krakowskiego Tramwaju Wodnego) kosztował 10 PLN. Tłumów na trapie nie było. Skąd teraz taki wzrost ceny ? Że inny statek ? Czy to się sprzeda ?
#5 | Seehund dnia 03.05.2016 21:35
Dam dobrą radę krakowskim armatorom: Cena Czyni Cuda. Masa przynosi dochód, a nie wysoka cena biletu. Marek, aktualizuję moją ofertę: ja bilety, Ty bar. Pozdrawiam z Renu, Ciebie i Całą Załogę.
#6 | marek56 dnia 05.05.2016 17:19
Cena czyni cuda. Pytanie jakie jeszcze "haracze" na rzecz miasta i inne ukryte są w tej cenie.
A co do oferty to fajnie byłoby się kiedyś spotkać. Jak wolny czas i zdrowie dopiszą. Pozdrawiam, Marek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL