10 lat Stowarzyszenia TŻŚDrukuj

  • Zbigniew Toporowicz
  • 12.03.2016 19:57:06
  • 1023 czytań
  •  0 komentarzy
10 lat Stowarzyszenia TŻŚPilne. Bardzo proszę o jak najszybsze deklarowanie udziału w spotkaniu w Dusznikach z okazji 10-tej rocznicy powstania Stowarzyszenia. Mamy zarezerwowany lokal od 26 do 29. 5. 16. Koszt 100 zł/dzień nocleg i pełne wyżywienie , w sobotę spotkanie przy grillu.

Musimy jednak wiedzieć, choćby w przybliżeniu ile osób i w jakim terminie przyjedzie. Przypominam. Spotkanie rocznicowe w sobotę, ale mozna rezerwować pobyt już od czwartku Zakończenie w niedzielę. Będzie możliwość zwiedzania okolic w zorganizowany sposób.

Dopuszczamy deklaracje przez telefon, ale tradycyjnie najpewniejszą formą potwierdzenia udziału będą wpłaty na konto stowarzyszenia, podając termin i ilość osób. Oczywiście jak zwykle do decyzji uczestników pozostawiamy, czy przyjeżdżamy sami, czy z osobą towarzyszącą. Mamy do dyspozycji pokoje dwuosobowe, ale tu szybkość wpłaty będzie decydująca.

Przykład.
Waldemar Rybicki
200 zł dwie osoby
28/29. 05. 2016
Spotkanie DUSZNIKI 2016

Jestem przekonany, że spotkanie będzie nie tylko sympatyczne towarzysko, ale też bardzo interesujące w kontekście tego co się obecnie dzieje w sprawie żeglugi śródlądowej. Wspomnę tylko, że p. Wojewoda wrocławski Paweł Hreniak powołał 6-osobowy zespół ekspertów d/s restrukturyzacji żeglugi na Odrze. Jestem w tym gremium. Jesteśmy po rozmowach m. in. z Panem ministrem Gróbarczykiem. Nareszcie możemy oczekiwać b. pozytywnych zmian.

Najważniejsza informacja dla nas to bardzo konkretna deklaracja wojewody wrocławskiego i ministra GMiŻŚ o odtworzeniu szkolnictwa w branży żeglugi śródlądowej. Jestem przekonany, że spotkanie z okazji 10-tej rocznicy powstania Stowarzyszenie będzie doskonałą okazją do przekazania szczegółowych informacji.

Pozdrawiam wszystkich absolwentów . Do zobaczenia w Dusznikach.

W. Rybicki

Wpłaty na konto Stow. jak na stronie.
kontakt tel.
W. Rybicki 607584533
601591153
R. Zaręba 603773838
Zb. Toporowicz 501504518
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?


Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL