Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Z Przemszy do Paryża kajakiem z... węglemDrukuj

Z Przemszy do Paryża kajakiem z... węglemParyż stał się ostatnio głośny z powodu terrorystycznych ataków i przybladła nieco jego gwiazda atrakcyjnego turystycznie "serca Europy". Przypomnijmy więc, że latem tego roku odważna para mieszkańców Mysłowic - Monika i Jacek Paris dotarła kajakiem z rodzinnego miasta do Paryża realizując marzenie swojego życia związane także z nazwiskiem.

"Batory" - bo tak nazwali swój pneumatyczny kajak pokonał w ciągu 34 dni liczącą ponad 2700 km oraz 188 śluz, 1 podnośnię i 6 akweduktów. Jako portal sprawowaliśmy medialny patronat nad ich rejsem i wspierając ich merytorycznie jeszcze przed rejsem.

Bardzo ciekawą, autorską relację Moniki i Jacka zamieszczamy na naszych łamach w dziale "Nie tylko zawód":Z Przemszy do Paryża kajakiem z... węglem. Zachęcamy do lektury i komentowania.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL