Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Zwierzyna zmienia siedliskoDrukuj

Zwierzyna zmienia siedliskoW dniu dzisiejszym rozpoczęło się przekazywanie flotylli lodołamaczy będących własnością PBH Odra 3 dla szczecińskiego RZGW. Pierwszym przekazanym RZGW lodołamaczem jest Odyniec. W następnych dniach będą sukcesywnie przekazywane następne statki, natomiast siódmy lodołamacz Borsuk będzie przekazany wrocławskiemu RZGW.

Wobec obecnej stagnacji na prace hydrotechniczne wróży to szybką restrukturyzację firmy PBH Odra 3 (która jest w 100% spółką skarbu państwa) poprzez zwolnienia grupowe i w następnej kolejności sprzedaż firmy, jak to miało miejsce w przypadku innych spółek skarbu państwa branżowo zbliżonych.

Podobny los czeka wiślane lodołamacze wobec czego RZGW stanie się największym i jedynym armatorem floty lodołamaczy.
#2 | Raku20 dnia 15.09.2015 18:36
Od siebie dodam że PBH Odra-3 oddała lodołamacze jako majątek firmy i do tego musiała zapłacić 2,7 mln złotych podatku za zabranie jej lodołamaczy.I prędzej to będzie powodem sprywatyzowania firmy która co rocznie oddawała państwu dywidendy od zysków aniżeli oddanie lodołamaczy(dzięki nowemu prezesowi stosunek procentowy zysków poszedł w stronę prac hydrotechnicznych aniżeli prac lodołamaczy które co roku były zmniejszane przez rzgw). Mnie ciekawi co zrobi rzgw bo sami raczej przetargu dla siebie nie mogą zrobić na lodołamanie a co się orientuje to koszty muszą jakoś wykazać a dwa sami zarobić nie mogą jako firma budżetu państwa.
#3 | mkrakowiak74 dnia 16.09.2015 23:06

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL