Zmarł Bogusław KorolDrukuj

Ze smutkiem informujemy, że w dniu 24.08.2015 o godz. 5.00 zmarł popularny i lubiany wychowawca internatu Bogusław Korol.

Wiadomość przekazał mi dziś rano prezes Stowarzyszenia Absolwentów - Waldek Rybicki. Informacje o pogrzebie zamieścimy natychmiast gdy uzyskamy informacje od Rodziny. Cześć jego Pamięci!
#1 | Tadeusz 44 dnia 24.08.2015 13:06
i921.photobucket.com/albums/ad58/tw1944/P%20BOGUSAW_zpsxsoynfza.png
#2 | Zbigniew Toporowicz dnia 24.08.2015 14:08
Pogrzeb odbędzie się w piątek o godzinie 13.00 na cmentarzu przy ulicy Kiełczewskiej 90 we Wroclawiu dzielnica Psie Pole.
#3 | bebut1 dnia 24.08.2015 20:35
Dzisiaj rano zaskoczyła mnie i napełniła smutkiem wiadomość: zmarł Boguś Korol. Jeszcze niedawno rozmawiałem z śp Bogusiem przez telefon. Był w Szpitalu, ale pełen optymizmu. Umawialiśmy się na spotkanie jak przyjadę do W-wia. Szkoda, że będzie to inne spotkanie.Będzie mi brakowało mojego wychowawcy w internacie, mojego kolegi w pracy jako wychowawcy i nauczyciela zawodu a przede wszystkim przyjaciela. Już nie usłyszę w słuchawce telefonicznej miękkiego serdecznego "Jacuniu". Śp Boguś zawsze był pierwszy w składaniu życzeń świątecznych czy okazjonalnych. Dusza towarzystwa naszego T.Ż.Ś-u, pełen dobrego słowa ale i też dostawca monet okazjonalnych,kolekcjonerskich. Pełen humoru, śmiechu no i nieśmiertelnych dowcipów. Kochał życie, kochał ludzi poświęcał sie Rodzinie. Nasza Szkoła bez śp Bogusia mistrza ceremonii "Szkoła...powstań, Szkoła baczność". Tak, wstańmy oddajmy pokłon Temu Dobremu Człowiekowi, Koledze i Przyjacielowi. Wierzę, że Nasz Pan i Stwórca przyjmie Ciebie Bogusiu do Swojego Królestwa, ktoś musi rozweselać Anioły. Kondolencje i wyrazy współczucia dla pani Jadzi i Rodziny. Jacek Mączyński.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL