Analiza skutków zmian czasu pracy marynarzy w żegludze śródlądowejDrukuj

Analiza skutków zmian czasu pracy marynarzy w żegludze śródlądowejW ramach procedury rozeznania rynku zapraszamy Państwa do składania ofert na wykonanie Analizy na temat skutków społecznych, finansowych oraz prawnych implementacji do polskiego prawa przepisów Dyrektywy Rady 2014/112/UE z dnia 19 grudnia 2014 r. wykonującej Umowę europejską dotyczącą niektórych aspektów organizacji czasu pracy w transporcie śródlądowym, zawartą przez Europejskie Stowarzyszenie Żeglugi Śródlądowej (EBU), Europejską Organizację Kapitanów (ESO) i Europejską Federację Pracowników Transportu (ETF).

Oferty należy przesłać na adres poczty elektronicznej: krzysztof.blaszkiewicz@mir.gov.pl do 21 sierpnia 2015 r., do godziny 12.00, wpisując w temacie „Analiza skutków społecznych finansowych oraz prawnych dot. zmian organizacji czasu pracy marynarzy w żegludze śródlądowej”.

Jednocześnie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przedstawia następujące informacje:

1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.

2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę, a także prawo do rezygnacji z zamówienia bez podania przyczyny.

3. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zawiera umowy na podstawie własnych wzorów umów.

4. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

5. Zaproszenie nie jest postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w rozumieniu przepisów Prawa zamówień publicznych oraz nie kształtuje zobowiązania Ministerstwa do przyjęcia którejkolwiek z ofert. Ministerstwo zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zamówienia bez wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert.

6. Zamawiający zakłada, że całkowity koszt badania nie przekroczy progu określonego w art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych, wraz z późniejszymi zmianami.

Przed złożeniem oferty należy zapoznać się ze opisem przedmiotu zamówienia, zamieszczonym na stronie Biuletynu Iinformacji Publicznej: http://mir.bip.gov.pl/rozeznania-rynku/analiza-skutkow-zmian-czasu-pracy-marynarzy-w-zegludze-srodladowej.html

źródło: MIR, foto: Janusz Fąfara
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL