Prawo wodne zostało zmienione czyli manipulacja Gawłowskiego i SikorskiegoDrukuj

Prawo wodne zostało zmienione czyli manipulacja Gawłowskiego i SikorskiegoObaj już zdymisjonowani politycy dokonali wprowadzenia tylnymi drzwiami zmian do obowiązującej ustawy "Prawo wodne", implementując w drodze obwieszczenia marszałka sejmu Sikorskiego z dnia 1 kwietnia 2015 (sic!) sporo zmian, które sugerował w swoim "projekcie nowelizacji Prawa wodnego" zdymisjonowany sekretarz stanu Gawłowski.

Doszło do sytuacji, w której niepotrzebne jest już głosowanie w Sejmie, bo nawet jeśli projektowane zmiany do Prawa wodnego związane z tzw. "reformą gospodarki wodnej" zostaną przez Sejm odrzucone - wiele jego elementów wprowadzono de facto do obowiązującej ustawy: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20150000469.

Rada Kapitanów wystosowała też stanowczy protest przeciwko wprowadzania do Planu Zarządzania Ryzykiem Powodziowym m.in. nowych definicji, korzystających właśnie z wprowadzonych cichaczem do Prawa wodnego zmian. Całość dokumentu: http://www.radakapitanow.pl/news.php?readmore=76
#1 | ango dnia 23.06.2015 20:09
Obaj powinni za to "beknąć" dokładnie tak samo, jak odpowiedziała za to A. Jakubowska, za usunięcie słów "lub czasopisma". Ta sytuacja pokazuje, jak bardzo moralną zgnilizną przeżarte są tzw. "elyty" - na odchodne, na siłę, zepsuć jeszcze to na co już nie będzie się miało wpływu - nie liczy się interes państwa i narodu, byle pokazać "swoje ja" ...
Mam nadzieję, że po sierpniu i wrześniu br. tak Kancelaria Prezydenta i Kancelaria Sejmu zajmą właściwe stanowisko w tej sprawie - każdą głupotę można i należy bezwzględnie "odkręcić".
#2 | bolo dnia 23.06.2015 23:07
Ale kto zajmie się poprawkami skopanego, zmienionego wg zachcianek tych panów prawa wodnego? Faktycznie chodzi chyba tylko o udowodnienie czego to ja nie mogę. Coraz częściej odnoszę wrażenie że nie chodzi naszym bonzom o dobro ogólne, o dobro kraju, ale o zaspokojenie swoich prywatnych spraw, udowodnienie, wbrew opiniom znających się na rzeczy, swojego ja. Przykre to ale niestety prawdziwe.
#3 | Black Hawk dnia 26.06.2015 18:22
Podziękujmy nieudacznikowi i plagiatorowi, POspolitemu chamowi omc mgr Gawłowskiemu "ekologowi" , który w czasie budowy autostrady A4 przypinał się do drzew na Górze św Anny, oraz jego poplecznikowi , który teraz jest w KZGW! Odra staje się rzeką ekologiczną tak jak Wisełka.

Poczekajmy do następnej powodzi , kiedy wyleje Odra , a wszystkie przekręty spłyną wodą powodziową do Bałtyku.
#4 | Black Hawk dnia 26.06.2015 22:37
(komentarz został usunięty ze względu na pomówienia). Redakcja serwisu przeprasza wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte. Nie możemy brać odpowiedzialności za słowa komentujących ale mamy prawo ingerować - co tez uczyniliśmy.

Redakcja www.zegluga-rzecz...
#5 | slepowron dnia 29.06.2015 22:23
Andrzej,ucieszyla mnie wiadomość.W Angorze jest art,red,Andrzeja Sikorskiego.Głos Twój jest usłyszany.Szkoda ,że tak malo wypowiadają się abs. którzy są na świeczniku.Jeden nawet jest posłem.Nie słyszałem nigdy ,aby wypowiedział się na temat żeglugi.A mógłby.Pozdrawiam Jacek
#6 | Wojciech Rytter dnia 30.06.2015 06:50
Zdychający pies a jeszcze ugryzł...na złość.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL