Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Wesprzyjmy ratowanie "Polonusa"Drukuj

Wesprzyjmy ratowanie "Polonusa"23 grudnia zeszłego roku, świat obiegła informacja, że “Polonus”, odbywający wyprawę śladami Ernesta Shackletona, wysztrandował na brzegu wyspy Króla Jerzego na Antarktydzie. O szczegółach tego niefortunnego wypadku możecie przeczytać poniżej, ale najważniejsze jest, że szczęśliwie nikomu z naszej załogi nic się nie stało, sam jacht jednak jest w opłakanym stanie.

“Polonus” jest w naszej rodzinie od wielu lat. Wspólnie, pełni pasji wypływaliśmy na niejedną morską wyprawę. Jego pokład stał się dla nas drugim domem - dzikim domem, gdzie niebezpieczeństwo ścierało się z wolnością. Teraz jacht utknął na Antarktydzie i wymaga intensywnej naprawy, by mógł powrócić na wodę. Zostawiliśmy tam swoją miłość, bez której nie możemy żyć.

Chcemy kontynuować jego legendę, ale możemy to zrobić jedynie z Waszą pomocą. Tylko Wy możecie pomóc zapisać nam kolejne strony jego historii, gdzie to właśnie Wy staniecie się jej bohaterami.

Jako ,że biorę udział w akcji ratunkowej na Antarktydzie gdzie pozostał Polski jacht Polonus proszę o umieszczenie na stronie informacji o akcji "Wspieram to" i poniższy link:
https://wspieram.to/projekt/4374/uratuj-polonusa

Pozdrowienia
Janusz Kowal
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL