Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

tiktak
14.09.2020

tiktak
21.08.2020
[https://www.wody.
gov.pl/aktualnosci
/1274-wody-polskie
-uzyskaly-dofinans
owanie-na-rozwoj-o
drzanskiej-drogi-w
odnej-2][/url]

tiktak
10.08.2020

tiktak
04.08.2020
[url][/https://www
.portalmorski.pl/z
egluga/45901-jest-
projekt-uchwaly-ws
-rozbudowy-odrzans
kiej-drogi-wodnej-
na-odcinku-od-malc
zyc-do-lubiaza]

tiktak
04.08.2020
[https://www.porta
lmorski.pl/zegluga
/45876-ruszaja-rem
onty-kanalow-na-sz
laku-wielkich-jezi
or-mazurskich][/ur
l]

Konferencja "wodna" we WrocławiuDrukuj

Konferencja "wodna" we WrocławiuW dniu 22 grudnia 2014 roku Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ) przedłożyła społeczeństwu do zaopiniowania Projekt Aktualizacji Planu Gospodarowania Wodami dla Międzynarodowego Obszaru Dorzecza Odry (MODO) zgodnie z Ramową Dyrektywą Wodną (RDW).

Podany do publicznej wiadomości Projekt ulegnie jeszcze ewentualnym zmianom po uzyskaniu zaktualizowanych danych i informacji oraz na podstawie uwag, które zostaną zgłoszone w trakcie konsultacji społecznych do 22 czerwca 2015 roku. Ostateczny Plan zostanie opracowany i opublikowany w terminie do 22 grudnia 2015 roku.

Obecnie uzgadniany jest pierwszy wspólny Plan Zarządzania Ryzykiem Powodziowym na MODO. Projekt zostanie udostępniony na stronie internetowej MKOOpZ w ramach konsultacji społecznych w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015 roku, a następnie zostanie sfinalizowany i opublikowany również w terminie do 22 grudnia 2015 roku.

W celu zaprezentowania wyników tych prac MKOOpZ organizuje w dniach 25-26 listopada 2015 roku we Wrocławiu konferencję pt. „Wdrażanie Ramowej Dyrektywy Wodnej oraz Dyrektywy Powodziowej na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry", do udziału w której serdecznie zapraszamy.

Konferencja adresowana jest głównie do przedstawicieli krajowej administracji publicznej, do podmiotów, które zajmują się wdrażaniem obu dyrektyw oraz do gmin znajdujących się na obszarach zagrożonych powodzią. Do udziału w konferencji zaproszeni są również przedstawiciele instytucji spoza gospodarki wodnej, np. z obszaru zarządzania kryzysowego czy planowania przestrzennego.

Konferencja ma służyć wymianie doświadczeń oraz praktyk zdobytych i rozwiniętych podczas wdrażania RDW, jak również w dziedzinie ochrony przeciwpowodziowej w dorzeczu Odry, na terytorium Polski, Republiki Czeskiej i Niemiec. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne na język niemiecki, czeski i polski. Więcej szczegółów i program: MKOO_konferencja-komunikat.

Uczestnictwo w konferencji należy zgłaszać poprzez wypełnienie formularza online pod następującym linkiem: http://www.konferencja2015.mkoo.pl/index.php?lang=PL

Zgłoszenia prosimy wypełniać najpóźniej w terminie do 30 czerwca 2015 roku. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

foto ilustracyjne: Janusz Fąfara
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL