Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Zmarł Marian GrębowiecDrukuj

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 5 kwietnia br. w wieku 90 lat zmarł Marian Grębowiec. Odszedł na wieczną wachtę pionier i organizator życia gospodarczego środowiska żeglugi śródlądowej we Wrocławiu pełniąc wiele kierowniczych funkcji. Pana Mariana zapamiętaliśmy jako znakomitego i kreatywnego szefa zespołów związanych z eksploatacją portów i żeglugi.

Mieliśmy przyjemność gościć Go również na pokładach naszych muzealnych statków. Jego spokój, zrównoważenie, ogromne doświadczenie życiowe i zawodowe z którym dzielił się z młodszymi była wzorem do naśladownictwa.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 10 kwietnia br. o g.11 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu.

Bractwo Mokrego Pokładu
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL