Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Flisacy wrócili na wody DunajcaDrukuj

Flisacy wrócili na wody Dunajca- Rozpoczął się nowy sezon spływów w Pieninach. Tratwy przeszły generalny przegląd. Część z nich jest już do dyspozycji turystów, kolejne będą sprawdzone w połowie kwietnia. Od maja będzie już na Dunajcu komplet 250 tratw - mówi Jan Sienkiewicz, prezes Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich.

Turyści mają do wyboru dwie trasy: krótszą do Szczawnicy, która trwa ponad dwie godziny i nieco dłuższą do Krościenka nad Dunajcem.

Płynąc można podziwiać wapienne skały gór, widoki na Trzy Korony czy Sokolicę. Spływy będą organizowane do października. To jedna z największych atrakcji w południowej Polsce. W ubiegłym roku skorzystało z niej ponad 240 tysięcy turystów.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL