Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Walne zabranie Rady KapitanówDrukuj

Walne zabranie Rady KapitanówZarząd Rady Kapitanów zwołuje na dzień 20.03.2015 walne zebranie członków Stowarzyszenia. Prosimy wszystkich członków Rady oraz tych, którzy zgłosili swój akces do Rady już po zebraniu ubiegłorocznym o pilny kontakt e-mail z rzecznikiem Rady kpt. Andrzejem Podgórskim pod adresem rzecznik@radakapitanow.pl lub jeśli ktoś nie posiada własnego adresu e-mail telefonicznie pod nr 503 945 883. Sprawa jest pilna a obecność wymagana statutem.

Zebranie odbędzie się w siedzibie Rady Kapitanów w Kędzierzynie-Koźlu. Jeśli ktoś będzie potrzebował noclegu - będzie to możliwe. Oprócz spraw organizacyjnych i sprawozdania za ubiegły rok działalności przewidziana jest debata na tematy związane z konsekwencjami wprowadzenia ustawy Prawo wodne w proponowanym kształcie a także z inicjatywami Rady Kapitanów w dziedzinie opracowania pewnych propozycji do przepisów związanych z uprawianiem żeglugi śródlądowej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL