Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
02.07.2020
Dziękuję za życzenia urodzinowe Smile

Seehund
27.06.2020
Andrzeju, co prawda dopiero dzisiaj, gdyż wczoraj nie mogłem: dużo, dużo zdrowia i pomyślności!

zamek
26.06.2020
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam... Wszystkiego najlepszego Andrzej.

tiktak
25.06.2020

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Krewki marynarz wymierzył własną sprawiedliwośćDrukuj

Krewki marynarz wymierzył własną sprawiedliwośćZwolniony z pracy członek załogi śródlądowego frachtowca zniszczył kowalskim młotem sterówkę swojego byłego pracodawcy. Jak informuje policja - w wyniku incydentu statek został całkowicie pozbawiony zdolności manewrowej.

Wczoraj - 12.02.2015 około godz. 17.00 w górnym awanporcie śluzy Langwedel (Wezera) doszło do sporu pomiędzy kapitanem statku i pochodzącym z Czech członkiem jego załogi. Powodem kłótni było zwolnienie z pracy. Wyrzucony z pracy mężczyzna przyniósł młot i zdewastował całą sterownię. Wybił wszystkie szyby, zniszczył pulpit z elektroniką pokładową, radar, urządzenie sterowe, sterowanie silnikiem głównym i dziobowym sterem strumieniowym.

Pozbawiony możliwości manewru statek dobił do brzegu i sprawca uciekł na ląd. Początkowo policja uważała, że wciąż istnieje jakieś zagrożenie. Marynarz jednak nie użył młota przeciw kapitanowi, który odniósł jedynie powierzchowne skaleczenia dłoni.

Poszukiwania sprawcy jak dotąd skończyły się niepowodzeniem. Policja przypuszcza, że wyjechał do rodzinnego kraju. Szkody rzeczowe oszacowano na 90.000 euro - dojdą do nich zapewne koszty utraconych w wyniku przestoju statku zarobków.

źródło: Mindener Tageblatt
foto: ilustracyjne - google/panoramio
#1 | pirydion dnia 14.02.2015 13:06
Wychodzi na to że i Czecha można zdenerwować
#2 | jacek bozym dnia 15.02.2015 21:58
To się trochę teraz co nie którzy...(ROLF,"ZOMBI",itp) zastanowi,zanim zacznie ubliżać chłopakom z Polski, Czech, Słowacji od np."świń"....A jest jeszcze kilku....

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL