Hydepark

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Apis
30.05.2020
Chodzi mi też o to, że "nasze" ministerium poza przekopem mierzei żadnych innych problemów żeglugi śródlądowej nie dostrzega. To boli...

Apis
30.05.2020
Proszę się nie obrażać. W Hydeparku można pisać wszystko. Zbudują kanał i śluzę - napiszemy o tym na pewno specjalnego newsa.

ango
30.05.2020
(...)Ile można pisać o Mierzei...(...) Ponieważ ostatnie informacje o Mierzei są zamieszczane przez mnie, rozumiem, że mam już nie "zaśmiecać" strony tym tematem ...

tiktak
29.05.2020

tiktak
29.05.2020

Plebiscyt Lider RokuDrukuj

Plebiscyt Lider RokuJanusz Niemczuk, społecznik, pasjonat historii, znawca dziejów kanału gliwickiego i kłodnickiego. Potrafi godzinami o nim ze swadą opowiadać i jest absolutnym hobbystą hydrotechniki. Ma wielką wiedzę, którą się dzieli i staje w obronie zabytków związanych z hydrotechniką. Prowadzi stronę internetową www.kanalgliwicki.net. Głosujmy więc na Janusza jak w ubiegłym roku - gliwice.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/janusz-niemczuk. Niestety - tym razem wymyślono płatne SMSy jako metodę głosowania, jednak warto głosować na Janusza.

Członek naszej Załogi Janusz Niemczuk (@januszbn) - pasjonat historii Kanału Gliwickiego i Kłodnickiego sprawił mnóstwo (pozytywnego) medialnego szumu wokół odkopanej w trakcie budowy Trasy Średnicowej w Gliwicach starej, doskonale zachowanej śluzy Kanału Kłodnickiego articles.php?article_id=504. Śluzę niestety już zniszczono, ale Janusz zasługuje na nasze poparcie i gorąco zachęcam do oddania na Niego głosu. Wystarczy wejść na stronę slaskie.naszemiasto.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL