Rejs Prawdy w plebiscycie na wydarzenie roku 2014Drukuj

Rejs Prawdy w plebiscycie na wydarzenie roku 2014Redakcja Nowej Trybuny Opolskiej prowadzi plebiscyt na wydarzenie roku 2014 w powiecie Kędzierzyńsko-Kozielskim. Prowadzi nasz "Rejs Prawdy", ale każdy głos na wagę złota.

Rejs badawczy ze Szczecina do Koźla udowodnił, że Odra jest żeglowna i wcale nie trzeba podwyższać w tym celu mostów. Jednocześnie znaleźli się chętni do inwestowania w kozielski port. To przedsiębiorcy ze Śląska i grupa kapitałowa z Warszawy. W przyszłości drogą wodną mają być transportowane m.in. chemikalia.

Zapraszam do głosowania: plebiscyty.nto.pl
#1 | bolo dnia 25.01.2015 20:43
No własnie. Jak to jest? Rejs prawdy dowiódł że Odra może służyć jako droga transportowa a tymczasem zainteresowania władz decyzyjnych w tym zakresie brak. Nie będzie żeglugi na Odrze bo nie. Wszelka inicjatywa jest ukierunkowana na kłótnie, wyzwiska zwalanie winy za upadek nie tylko żeglugi na wszystko i wszystkich ale nie na rządzących. Najważniejsze tematy to same sensacje, igrzyska dla maluczkich. Czy słyszymy jakieś wypowiedzi poważnych polityków o naprawie polskiej gospodarki? Czy ktoś zastanowia się nad przyczynami tak wielkiej emigracji za pracą? Takich głosów nie słyszę. Może oglądam nie te co trzeba programy , czytam nie te co trzeba materiały. Czasami się poważnie zastanawiam nad czy tam na wysokich szczeblach władzy ktokolwiek martwi się o tych co na dole, dzięki którym są podatki na utrzymanie i finansowanie "działalności" wybranych przez nas przedstawicieli ludu.
#2 | Apis dnia 01.02.2015 19:07
Konkurs rozstrzygnięty: http://plebiscyty...,t,id.html
#3 | Seehund dnia 01.02.2015 19:26
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL