Nowe logo naszego serwisuDrukuj

Nowe logo naszego serwisuW nowym roku postanowiłem zmienić całkowicie szatę graficzną strony i jej układ, ale wielu z Was - zwłaszcza tych nieco starszych - podchodzi zwykle do tego z rezerwą. Wiem, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka i szanuję ten sympatyczny konserwatyzm. Niemniej w związku z coraz powszechniej stosowanymi urządzeniami mobilnymi takimi jak tablety i smartfony należy naszą stronę unowocześnić. Nowe technologie pisania kodów stron internetowych pozwalają na tworzenie serwisów, które samoczynnie dostosowują się do urządzenia internauty, skalują się do wielkości ekranu itp.

W roku ubiegłym opracowałem nowe logo, które już zaistniało na tegorocznych, żeglugowych kalendarzach i jest prezentowane także w innych miejscach. Postanowiłem więc, że zmiany na stronie będę wprowadzał stopniowo i zacząłem od zmiany logo. W związku z tym przebudowałem nieco tzw. top strony aby umieścić w nim właśnie to nowe logo. Dodałem też fotkę naszego ulubionego pchacza z powiewającą banderą, aby każdemu internaucie tematyka strony rzucała się w oczy od razu.

Dodam jeszcze, że pod koniec ubiegłego roku zanotowaliśmy 30-milionową wizytę w naszym serwisie. Zmiany wyglądu strony chciałem wprowadzić dla uczczenia tego faktu. Są one jednak pracochłonne i wymagają wielu godzin ślęczenia nad klawiaturą. Nie chodzi przecież jedynie o grafikę; z tym nie mam problemu.

Pozdrawiam Noworocznie
Wasz Kapitan
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL