Zapraszamy na zawody kajakowe w Marinie BrzegDrukuj

Zapraszamy na zawody kajakowe w Marinie BrzegW sobotę – 9 sierpnia, o godzinie 17.00 na Marinie Brzeg, w ramach Brzeskiej Wakacjady odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych. Będą to już czwarte zawody kajakowe ma brzeskiej przystani. Pierwsze odbyły się rok temu podczas poprzedniej Brzeskiej Wakacjady, a kolejne na zakończenie sezonu 2013 i na rozpoczęcie bieżącego. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a uczestnictwo jest bezpłatne.

Uczestnicy:
- kategoria open, zespoły dwuosobowe (minimum jedna osoba w osadzie musi być pełnoletnia).
- kategorie: żeńska, męska i mieszana.

System zawodów:
- zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów.

Zgłoszenia:
- najpóźniej dwa dni przed zawodami – 7 sierpnia (czwartek) (skład, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl

Miejsce:
- Marina Brzeg – Przytań na Odrze, Plac Drzewny

Termin: 9 sierpnia (sobota), godzina 17.00.

UWAGA!!!
W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą startować tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.

Szczegóły na www.stadion.brzeg.pl/mosir
i pod numerem telefonu 504 197 872.
e-mail: aquapark@brzeg.pl
#1 | Seehund dnia 05.08.2014 21:31
Super termin. Zamiast do Brzegu, będę płynął do Koblencji, na widowisko "Ren w płomieniach", oczywiście nie kajakiem. To będą wspaniałe fajerwerk,i ale wspaniałych wrażeń, w Brzegu , również nie zabraknie. Pozdrawiam organizatorów.
#2 | Wojciech Rytter dnia 06.08.2014 03:19
Zapowiada się ciekawa impreza.Szkoda tylko,że tak krótki termin do rejestracji,a tak daleko z Płocka do Brzegu.Mógłbym wcześniej zaplanować i skompletować załogę ,a nawet dwie.Pozdrawiam i gratuluję dobrego pomysłu na promowanie Odry i miasta Brzeg.
#3 | Greg dnia 13.08.2014 19:41
Wyniki i galeria zdjęć: http://www.stadio...amp;id=511

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL