Spektakularny transport Wisłą i SanemDrukuj

Spektakularny transport Wisłą i SanemDługo oczekiwana przez wszystkich fotorelacja autorstwa Krzysztofa Wegnera - członka załogi jednego z licznej floty statków, które od wczesnej wiosny do początku lata mozolnie pokonywały długą trasę. Ten transport był niezwykły nie tylko z tego powodu, że brała w nim udział jednocześnie największa liczba jednostek transportowych ale od dawna żaden z takich statków i ładunków nie gościł na Sanie.

Liczymy na to, że autor zdjęć - pięknie prezentujący się na końcu relacji w mundurze co jest rzadkością wśród członków załóg na stanowiskach nieoficerskich - napisze nam jakieś krótkie wspomnienia z tego rejsu, który przecież jeszcze trwa: statki czekają na Sanie na poprawę warunków hydrologicznych aby móc wrócić do Warszawy, Wyszogrodu, Bydgoszczy...

W imieniu autora zapraszam do kontemplowania pięknych widoków i migawek z ciężkiej pracy wiślanych marynarzy rzecznych.

#1 | Kongregacja dnia 01.07.2014 20:32
na Sanie ,jednak polski ,,łodziarz'' potrafi!!!!
#2 | zbychu1949 dnia 01.07.2014 21:35
Po dostarczeniu ładunku statki zostały w pułapce i nie wiadomo kiedy woda podniesie się na tyle aby mogły wrócić do swoich portów.
#3 | Krzysztof Wegner dnia 02.07.2014 19:14
Drodzy koledzy, tu nie ma co wspominać TO TRZEBA PRZEŻYĆ. Cieszę się z tego że miałem możliwość wzięcia udziału w tym i w zeszłorocznym rejsie Bydgoszcz->Sandomierz->Gdańsk. Sporo się nauczyłem od "starych weteranów" "elity żeglugi Wiślanej" Kapitanów Bogdana Kubackiego, Krzysztofa Gorączkowskiego i Czesława Błockiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [3 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL