VI spotkanie Branży Transportowej PKS Kamienna GóraDrukuj

VI spotkanie Branży Transportowej PKS Kamienna GóraRynek motoryzacyjny wciąż się zmienia i dostosowuje do potrzeb konsumentów. Nowe technologie i innowacyjne rozwiązania stają się kartą przetargową podczas wielu przedsięwzięć. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu stara się być zawsze na bieżąco z trendami zauważalnymi w gospodarce zarówno polskiej jak i zagranicznej. Uczelnia kształci specjalistów przygotowanych zarówno merytorycznie jak i praktycznie do zmieniającego się rynku pracy. Kluczem do sukcesu są liczne spotkania z praktykami.

W ostatnim czasie jednym z takich wydarzeń było IV SPOTKANIE BRANŻY TRANSPORTOWEJ, którego Uczelnia wraz z PKS Kamienna Góra oraz Urzędem Marszałkowskim była głównym organizatorem. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele renomowanych firm m.in. SCANIA, VOLVO, MERCEDES oraz MP Parts, ZAP Sznajder Batterien, JMK sp. z o.o., FOMAR, FUCHS, INRECARS S.A., FEBI i WINKLER oraz wiele innych.

Wicekanclerz MWSLiT we Wrocławiu dr Marcin Pawęska wraz z kierownikiem Działu Transportu Autobusowego z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Ryszardem Kucem przedstawili uczestnikom poszczególne bloki dotyczące nowej ustawy o transporcie publicznym. Podkreślili rolę samorządu lokalnego jako głównego organizatora przewozów, zwracając tym samym uwagę na praktyczne aspekty pracy z ustawą.

Wystąpienia sprowokowały ożywioną dyskusję wśród członków spotkania. Dodatkową atrakcją była możliwość zapoznania się z osiągnięciami technicznymi w zakresie produkcji samochodów ciężarowych. Tego typu spotkania są potrzebne, dlatego Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jako uczelnia specjalistyczna kształcąca na kierunkach logistyka i transport popiera takie inicjatywy.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

  PRchecker.info Free counters!
Apis | Alhenag | Absolwenci TZS | Wierzbnik | Rada Kapitanów | PHP-Fusion PL